منو سایت

استودیو Eidos Montreal در حال توسعه یک بازی جدید از سری Deus Ex است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو Eidos Montreal در حال توسعه یک بازی جدید از سری Deus Ex است

شایعه شده است که استودیو Eidos Montreal در مراحل اولیه توسعه یک بازی جدید از سری Deus Ex قرار دارد. شب گذشته جیسون شرایر، خبرنگار بلومبرگ، مدعی شد که توسعه دهندگان استودیوی Edus Montreal علاوه بر کار بر روی نسخه جدید سری بازی های Deus Ex، در حال کار بر روی یک IP جدید و همکاری با مایکروسافت برای ساخت بازی های جدید در سری Fable هستند. .

به گزارش پارسی گیم، گروه Embracer بخش بزرگی از تیم های توسعه وسترن اسکوئر انیکس را به مبلغ 300 میلیون دلار خریداری کرد تا استودیوهای کریستال داینامیکس، ایدوس مونترال و اسکوئر انیکس مونترال را به همراه عناوینی مانند Tomb Raider، Deus Ex و Thief خریداری کند. پس از انجام این کار، بلومبرگ در گزارشی از Ambrisser اعلام کرد که این شرکت قصد دارد استودیو سابقاً اسکوئر انیکس مونترال را تعطیل کند که تنها سه هفته پیش نام خود را به Onoma تغییر داد.

جیسون شرایر، خبرنگار بلومبرگ در یک سری توییت مدعی شد که تیم استودیو Onoma به Eidos Montreal می رود. او اطلاعات غیر رسمی در مورد بازی جدید آنها ارائه کرد و گفت که استودیوی Eidos Montreal دست نخورده باقی مانده است و بازی اخیراً شایعه شده با الهام از Stranger Things Kids on Bike نیز لغو شده است.

در تعریف سبک Kids on Bike باید گفت که ژانری در فیلم ها و سریال هاست که در آن کودکان در سنین مختلف دور هم جمع می شوند و معمولا حداقل بخشی از داستان را دوچرخه سواری می کنند، معمولا با داستان های ماوراء الطبیعه مانند آثاری مانند ET the Extra-Terrestrial و علمی تخیلی گنجانده شده است.

یک بازی جدید از سری Deus Ex توسط Eidos Montreal

ساخت بازی جدید در سری Deus Ex

به گفته شرایر، استودیو Eidos Montreal در حال حاضر در حال توسعه چندین IP جدید است که به دلیل کاهش هزینه های گروه Embracer، دامنه آنها کاهش یافته است. همچنین، به نظر می رسد که یک بازی جدید، احتمالاً نسخه جدیدی از سری بازی های Deus Ex در دست ساخت است، اما در مراحل اولیه ساخت قرار دارد.

از سوی دیگر، به طرز جالبی شرایر می گوید که استودیوی Eidos Montreal نیز در حال همکاری با مایکروسافت برای توسعه چندین بازی جدید Xbox است که یکی از آنها با استودیوی Playground Games در ریبوت Fable است. در حالی که هنوز هیچ چیزی توسط این دو استودیو تایید نشده است، با توجه به همکاری The Initiative با Crystal Dynamics در ایجاد ریبوت Perfect Dark، چنین رویدادی اصلاً تعجب آور نخواهد بود.

منبع: Gamingbolt