منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • استودیو Days Gone با یک بازی چندنفره جدید که کار می‌کند و تغییر لوگو را آشکار می‌کند، آزاردهنده است

استودیو Days Gone با یک بازی چندنفره جدید که کار می‌کند و تغییر لوگو را آشکار می‌کند، آزاردهنده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو Days Gone با یک بازی چندنفره جدید که کار می‌کند و تغییر لوگو را آشکار می‌کند، آزاردهنده است

استودیو Days Gone با یک بازی چندنفره جدید که کار می‌کند و تغییر لوگو را آشکار می‌کند، آزاردهنده است

سونی بند، استودیو سازنده Days Gone 2019، ضمن رونمایی از لوگوی جدید استودیو، اعلام کرد که در حال کار بر روی یک IP جدید است.

کوین مک آلیستر، کارشناس جامعه آنلاین استودیو Bend، در وبلاگ پلی استیشن می گوید: «امروز ما هیجان زده هستیم که فقط یک تکه خبر در مورد پروژه فعلی خود به اشتراک بگذاریم. “ما در حال حاضر روی یک IP جدید کار می کنیم که شامل چند نفره است و بر اساس سیستم های جهان باز Days Gone است، اما دنیای کاملا جدیدی را برای شما به ارمغان می آورد که ما بسیار هیجان زده هستیم که برای شما ایجاد کنیم. ما نمی توانیم صبر کنیم تا به شما بگوییم چه زمانی هوا مناسب است.”

در حال پخش: ویدیوی Days Gone برای پیش نمایش سریع

در ژوئن 2021، هرمان هالست، مدیرعامل استودیو پلی استیشن تایید کرد که سونی بند در حال کار بر روی پروژه جدیدی است که دنباله ای بر Days Gone نیست. اکنون اطلاعات بیشتری داریم، یعنی یک جزء چند نفره و یک ساختار جهان باز وجود دارد.

با این حال هنوز عده ای از طرفداران هستند که بر بازی Days Gone 2 اصرار دارند. متاسفانه به نظر می رسد این اتفاق به این زودی ها نخواهد افتاد. علیرغم موفقیت تجاری بازی، این بازی به اندازه برخی از دیگر بازی های انحصاری پرهزینه سونی مورد استقبال قرار نگرفت. گزارش شده است که بخشی از Sony Bend برای کار با Naughty Dog در یک بازی چند نفره گرفته شده است. گزارش شده است که تیم دیگری از Sony Bend در ساخت بازی جدیدی به نام Uncharted کمک کرده است که باعث ناراحتی برخی از مدیران ارشد استودیو شده است.

در مورد لوگوی جدید Sony Bend، استودیو می گوید که نشان دهنده موقعیت، تاریخ و شیوه زندگی آن در مرکز اورگان است. اورگان به عنوان محیطی برای Days Gone خدمت کرده است، اما هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا آخرین بازی دارای یک مکان شمال غربی اقیانوس آرام است یا خیر وجود ندارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.