منو سایت

استودیو CD Projekt Red به بهبود Cyberpunk 2077 ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو CD Projekt Red به بهبود Cyberpunk 2077 ادامه می دهد

بازی Cyberpunk 2077 با مشکلات ریز زیادی منتشر شد. این باعث شد که این اثر عملاً دست نخورده و حتی از مغازه ها حذف شود. اما پشتیبانی از CD Projekt Red Studio Cyberpunk 2077 را بهبود بخشید و بسیاری از مشکلات را حل کرد. به این ترتیب همه بازیکنان می توانند از این اثر لذت ببرند. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیو Project Red CD این روند را ادامه خواهد داد و از بازی Cyberpunk 2077 پشتیبانی خواهد کرد.

طی یک پخش زنده، مدیر CD Projekt Red، مدیر Quest Studios، پاول ساسکو تایید کرد که تیم سازنده آگاه است که هنوز “کارهای زیادی برای انجام دادن” وجود دارد. ما همچنان در حال بهبود بازی هستیم. زیرا همه ما می دانیم که کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. ما بسیار خوشحالیم که از به روز رسانی 1.5 استقبال کردید. “این به ما انگیزه بیشتری می دهد تا کارهای بیشتری انجام دهیم و از شما قدردانی کنیم.”

پل ساسکو جزئیات بیشتری ارائه نمی کند. او گفت: “این تمام اطلاعاتی است که می توانم به شما بگویم.” ما روی چیزهای مختلف کار می کنیم. به عنوان مثال، من به معنای واقعی کلمه هر روز از طریق ماموریت ها می گذرم و با افراد مختلف در مورد چیزهای مختلف صحبت می کنم. بنابراین چیزهای مختلفی در راه است. من نمی توانم چیزی در مورد برنامه های آینده به شما بگویم. اما می توانم به شما اطمینان دهم که در حال کار روی بسته های اضافی هستیم. ما محتوای متفاوتی ارائه خواهیم داد.»

بازی Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077

انتشار Cyberpunk 2077 چندین بار به تعویق افتاده است

آپدیت 1.52 برای Cyberpunk 2077 چند هفته پیش منتشر شد. برخلاف به‌روزرسانی فوریه، این به‌روزرسانی فقط باگ‌ها و مشکلات را برطرف می‌کند و محتوای جدیدی ارائه نمی‌کند. انتشار محتوای جدید و بهبود Cyberpunk 2077 تنها برنامه فعلی استودیو در CD Projekt Red نیست. مدتی پیش این استودیو اعلام کرد که بازی بعدی سری The Witcher ساخته خواهد شد. این نه تنها یک حماسه جدید را آغاز می کند، بلکه Project Red CD Studio از Unreal Engine 5 به جای موتور RedEngine استفاده خواهد کرد.

نظر شما در مورد ادامه پشتیبانی و بهبود Cyberpunk 2077 چیست؟ آیا از این حرکت در CD Projekt Red استقبال می کنید یا ترجیح می دهید روی ساخت بازی جدید Witcher تمرکز کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Eurogamer