منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • استودیو CD Projekt Red بر روی بسته الحاقی جدید Cyberpunk 2077 تمرکز دارد

استودیو CD Projekt Red بر روی بسته الحاقی جدید Cyberpunk 2077 تمرکز دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو CD Projekt Red بر روی بسته الحاقی جدید Cyberpunk 2077 تمرکز دارد

با معرفی بازی The Witcher 4، بسیاری از گیمرها نگران بودند که استودیو Project Red Cd از Cyberpunk 2077 پشتیبانی نکند. اما این استودیو مدتی پیش اعلام کرد که به حمایت از این اثر ادامه خواهد داد و از انتشار بسته الحاقی جدیدی خبر داد. یک خط داستانی جدید اضافه خواهد کرد. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، اکثر کارمندان استودیو CD Projekt Red در حال ساخت پکیج جدید با الحاقات برای Cyberpunk 2077 هستند.

طبق گفته استودیو Project Red، Cyberpunk 2077 همچنان اولویت اصلی استودیو است. این کار هنوز هم بیشترین زمان و منابع را دارد. در جلسه اخیر استودیو CD Projekt Red، مشخص شد که اکثر اعضا در حال کار بر روی بسته الحاقی Cyberpunk 2077 هستند و در همان زمان، تیم کوچکتری از کارکنان مسئول حفظ کار و ارائه به‌روزرسانی‌ها هستند.

تعداد افرادی که به Cyberpunk 2077 اختصاص داده شده اند بیشتر از تعداد افرادی است که روی بازی بعدی سری The Witcher کار می کنند. حتی با اعلام رسمی بازی Witcher 4، تیم سازنده هنوز کوچک است. این بدان معناست که هنوز تا انتشار اولین تریلر بازی راه زیادی باقی مانده است.

قبلا اعلام شده بود که CD Projekt Red Studios روی The Witcher 4 تمرکز خواهد کرد. اکنون استودیو Project Red CD گفته این خبر اشتباه است. در نتیجه اکثر کارمندان هنوز وقت خود را در بسته الحاقی و بازی Cyberpunk 2077 می گذرانند.

بازی Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077

نسخه نسل نهم Cyberpunk 2077 به تازگی منتشر شده است

بدون شک ادامه حمایت از Cyberpunk 2077 با حضور اکثریت اعضای استودیو Project Red خبر خوبی برای طرفداران این اثر است. با این حال، نباید به زودی انتظار دریافت محتوای جدید را داشته باشید. به روز رسانی 1.5 احتمالا تنها به روز رسانی اصلی منتشر شده در سال جاری است. طبق گفته استودیو CD Projekt Red، بسته الحاقی Cyberpunk 2077 تا سال 2023 منتشر نخواهد شد.

با این حال، با توجه به اینکه اکثر تیم استودیو Project Red Cd وظیفه نگهداری Cyberpunk 2077 را بر عهده دارند، احتمالاً امسال به‌روزرسانی‌های جزئی منتشر خواهد شد. مدتی پیش، این استودیو اعلام کرد که پس از انتشار آپدیت 1.5 هنوز “کارهای زیادی برای انجام دادن” وجود دارد. از این رو می توان نتیجه گرفت که در آینده تغییرات مختلفی در بازی Cyberpunk 2077 رخ خواهد داد.

همانطور که طرفداران Cyberpunk 2077 خوشحال هستند، طرفداران سری Witcher از عملکرد Project Red ناامید شده اند. مدتی پیش اعلام شد که نسخه نسل نهم The Witcher 3 در سه ماهه دوم سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. اما این تاریخ نیز به تعویق افتاده است و کاربران کنسول های پلی استیشن 5، ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس برای تجربه نسخه بهبودیافته باید به طور نامحدود منتظر بمانند. با توجه به اعلام نشدن تاریخ انتشار نسخه نسل نهم بازی Witcher 3، انتظار نمی رود این نسخه در سال جاری عرضه شود.

نظر شما در مورد تمرکز اکثر اعضای استودیو CD Projekt Red بر ایجاد بسته الحاقی جدید Cyberpunk 2077 چیست؟ آیا شما با این موافق هستید؟ به نظر شما سی دی Project Red باید Witcher 4 را جدی تر بگیرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer