منو سایت

استودیو Bungie بازی موبایل سری Destiny را توسعه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو Bungie بازی موبایل سری Destiny را توسعه می دهد

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو Bungie که بیشتر با سری Destiny شناخته می شود، یکی از معروف ترین سریال های صنعت بازی های ویدیویی، در حال همکاری با NetEase برای توسعه یک بازی موبایل بر اساس سری بازی های تیراندازی اول شخص Destiny است.

در گزارشی، رسانه The Game Post به نمایه LinkedIn یک طراح اشاره کرد که توسط NetEase استخدام شده بود و با استودیوی Bungie برای توسعه یک بازی موبایل اعلام نشده همکاری می کرد. بر اساس اطلاعاتی که منبعی آشنا با برنامه‌های NetEase در اختیار The Game Post قرار داده است، استودیو Bungie حدود دو سال است که روی یک ورودی جدید در سری Destiny کار می‌کند.

NetEase یکی از بزرگترین شرکت ها در صنعت بازی های ویدیویی است که بازی های موبایل آن در چین بسیار شناخته شده است. به همین دلیل، Bungie تصمیم گرفت از تجربه این شرکت برای گسترش پلتفرم های مقصد سری Destiny استفاده کند. برعکس آن هم درست است. بنابراین، NetEase به دنبال یک سری وسترن برای ساخت بازی موبایل خود است.

The Game Post قبلا گزارش داده بود که استودیو Bungie در کنار NetEase روی بازی موبایل سری Destiny کار می کند. این امر به این دلیل بود که شعبه واشنگتن این استودیو آگهی استخدام در پروژه ای مشابه را منتشر کرده بود. مدتی بود که محصول استودیو بانجی و نتایزن یک پروژه مشترک بود، اما حالا یک شوتر اول شخص محسوب می شود که در قالب آن سری Destiny وارد پلتفرم موبایل می شود.

بازی موبایل سری Destiny

Bungie در حال توسعه موتور بازی موبایل خود است

ساخت یک بازی موبایل در سری Destiny به این معنی نیست که Destiny 2 بر روی آن پلتفرم عرضه خواهد شد. طبق گزارش‌ها، استودیو Bungie در حال توسعه یک موتور بازی داخلی است که آثار خود را در دسترس کاربران سیستم‌عامل‌های iOS و اندروید قرار می‌دهد. پیش از این، پیت پارسونز، مدیرعامل استودیو Bungie اعلام کرده بود که برخلاف خالق سری Destiny، NetEase تجربه قابل توجهی در پلتفرم موبایل دارد و همکاری این دو باعث ایجاد «ایده‌های جدید» خواهد شد.

همچنین مشخص شد که Bungie به دنبال گسترش سریال Destiny به فیلم و سریال است. در ماه ژانویه، سونی اعلام کرد که استودیو Bungie را به مبلغ 3.6 میلیارد دلار خریداری کرده است. بدین ترتیب مدیران استودیو سازنده سریال Destiny قصد دارند با کمک بخش موسیقی و فیلم سونی به اهداف و برنامه های خود دست یابند. در عین حال، تحلیلگران معتقدند که این اقدام سونی سودمند خواهد بود. از آنجایی که این شرکت قصد دارد سرویس زنده خود را گسترش دهد و تخصص استودیو Bungie در این زمینه برای صاحب پلتفرم پلی استیشن مفید خواهد بود.

نظر شما در مورد توسعه سری بازی های موبایل Destiny چیست؟ به نظر شما آیا این اثر مورد استقبال کاربران پلتفرم های موبایل قرار می گیرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer