منو سایت

استودیو 343 صنایع فصل جدید Halo Infinite را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو 343 صنایع فصل جدید Halo Infinite را معرفی کرد

در حالی که Halo Infinite مورد استقبال بسیاری از بازیکنان قرار گرفت، کمبود محتوای جدید در بخش چند نفره باعث نارضایتی طرفداران و علاقه مندان شد. طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، سازنده بازی هیلو اینفینیت یعنی استودیو 343 Industries به این موضوع واکنش نشان داده و فصل جدید بازی Halo Infinite را اعلام کرده است.

برایان جرارد، مدیر روابط عمومی استودیو 343 صنایع، از طریق Reddit با طرفداران سری هیلو صحبت کرد. او گفت: تیم سازنده اصلا خوشحال نیست که نمی تواند انتظارات بازیکنان و جامعه هواداران را برآورده کند. برایان جرارد ادامه داد که حجم زیادی از محتوای جدید ارائه خواهد شد. اما به گفته وی، متأسفانه این کار زمان زیادی می برد.

مدیر روابط عمومی صنایع 343 گفت: چالش ها و محدودیت های زیادی وجود دارد. مطمئناً خوشحال نیستیم که نمی توانیم انتظارات بازیکنان و جامعه هواداران را برآورده کنیم. شرایط فعلی که تیم سازنده باید طی کند بسیار سخت است. اعضای تیم در حال حاضر روی فصل جدید Halo Infinite تمرکز کرده اند. در هفته های آینده اخبار و اطلاعات جدیدی را منتشر خواهیم کرد.

برایان جرارد در ادامه توضیح می دهد: «در حال حاضر برنامه ریزی های زیادی برای تولید، برآورد هزینه، استخدام و غیره وجود دارد که انتشار منظم به روز رسانی ها را غیرممکن می کند. ما می دانیم که جامعه بازی صبر خود را از دست داده است. راستش قابل درک است که آنها از گوش دادن به حرف های ما خسته شده اند. ما فقط به زمان بیشتری نیاز داریم تا تیم سازنده جزئیات را تنظیم کند. سپس هر آنچه را که می توانیم با بازیکنان به اشتراک می گذاریم.

هاله بی نهایت هاله بی نهایت

بخش چند نفره Halo Infinite را می توان به صورت رایگان تجربه کرد

استودیوی 343 Industrial برای فصل جدید Hilo Infinite که با نام Lone Wolves شناخته می شود، مطالبی را ارائه کرده است. بر این اساس بازیکنان به محتوایی مانند نقشه های جدید، زره های جدید و شخصیت های مختلف در قسمت چندنفره Halo Infinite دسترسی دارند. داستان فصل جدید بازی از طریق مجموعه‌ای از صحنه‌های سینمایی، رویدادهایی به رهبری داستان‌ها، اشیاء میدان جنگ و مواردی از این دست روایت می‌شود.

فصل جدید Halo Infinite از سوم می شروع خواهد شد. این به بازیکنان اجازه می دهد تا حالت Last Spartan Standing را به صورت رایگان تجربه کنند. حالت جدید Land Grab نیز معرفی شده و حالت King of the Hill باز می گردد.

نظر شما در مورد فصل جدید Halo Infinite چیست؟ کمبود محتوا در قسمت چند نفره هم باعث نارضایتی شما شد؟ به نظر شما 343 Industries Studio می تواند در قالب فصل جدید رضایت بازیکنان را جلب کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN