منو سایت

استودیو رمدی بار دیگر انتشار Alan Wake 2 در سال 2023 را تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو رمدی بار دیگر انتشار Alan Wake 2 در سال 2023 را تایید کرد

طبق جدیدترین اخبار بازی، به عنوان بخشی از آخرین گزارش مالی استودیو Remedy، این بازی ساز فنلاندی مجددا تایید کرده است که Alan Wake 2، یکی از موردانتظارترین عناوین صنعت بازی های ویدیویی، سال آینده عرضه خواهد شد. اطلاعات چهار اثر دیگر استودیوی Remedy از جمله دنباله های بازی Control نیز از طریق این امکانات ارائه شده است.

در سال‌های اخیر، تاخیر در انتشار بازی به امری عادی تبدیل شده است و تاریخ انتشار بسیاری از عناوین به عقب کشیده شده است. اما حالا می دانیم که Alan Wake 2 جزو آن آثار نخواهد بود. چرا که اخیرا استودیو Remedy از انتشار نهایی این اثر در سال 2023 خبر داده بود. اعلام شد که Alan Wick 2 در «تولید کامل» است.

استودیو رمدی در این رابطه گفت: «هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. اما همه حوزه ها مراحل پایانی را طی می کنند. تست بازیکنان ادامه دارد و بازخوردهای دریافتی از بازیکنان بسیار دلگرم کننده است.”

Alan Wake 2 تنها یکی از پنج بازی است که توسط Remedy Studio ساخته شده است. این استودیو با همکاری Rockstar Games، Max Payne 1 و Max Payne 2 را بازسازی می کند. این استودیو فنلاندی در رابطه با پروژه های مشترک خود اعلام کرد که تولید آنها ادامه دارد و از هم افزایی تولید و فناوری در ساخت بازی های متعدد خود بیشترین بهره را خواهد برد. .

راه اندازی Alan Wake 2. Alan Wake 2

Alan Wake 2 تنها یکی از آثاری است که توسط Remedy در حال توسعه است

علاوه بر این، بازی فرعی Control با کد Condor در مرحله مفهومی باقی می ماند. استودیو رمدی در این باره گفت: ما به تیم زمان کافی می دهیم تا روی بسیاری از عناصر مهم بازی کار کنند و قبل از اینکه پروژه را به مرحله بعدی توسعه منتقل کنیم، ستون های کلیدی را نهایی کنیم.

علاوه بر بازی Condor، کار دیگری نیز در سری کنترل با رمز Heron انجام خواهد شد. بازی مذکور نیز مانند کار قبلی در مرحله مفهومی قرار دارد. استودیو رمدی در مورد Heron گفت: “بر اساس مرحله توسعه اولیه که به خوبی پیش رفت، تیم سازنده به تدریج رشد کرده است.” همچنین اضافه کرد که این بازی سری Control بودجه بیشتری نسبت به Condor دارد.

پنجمین بازی جدیدی که استودیوی Remedy در حال توسعه است، یک بازی چند نفره تعاونی به نام Vanguard است. این اثر که با مشارکت Tencent ساخته شده است، به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. بازی مذکور نیز در مرحله مفهومی قرار دارد و تیم سازنده آن تا سال 2023 بزرگتر نخواهد بود.

استودیو Vanguard Remedy در توضیحات بازی گفت: «این بازی یک تجربه رایگان و سرویس‌گرا خواهد بود که با استفاده از دنیای غنی و عناصر جدید خود را از سایر بازی‌های چندنفره متمایز می‌کند. قبل از اینکه فرآیند تولید در سال 2023 وارد مرحله بعدی شود، قصد داریم از یکپارچگی مناسب همه این عناصر اطمینان حاصل کنیم. در حال حاضر بسیاری از طراحی های بازی در حال شکل گیری هستند و تیم سازنده در حال کار بر روی نمونه سازی و آزمایش هستند.”

نظر شما درباره عرضه Alan Wake 2 در سال آینده چیست؟ آیا این اثر جزو بازی های مورد انتظار شماست؟ فکر می کنید استودیو رمدی روی دیگر آبجکت های در حال ساخت چگونه عمل خواهد کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot