منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • استودیوی کریستال داینامیکس همچنان به کمک به ایجاد Perfect Dark ادامه می دهد

استودیوی کریستال داینامیکس همچنان به کمک به ایجاد Perfect Dark ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیوی کریستال داینامیکس همچنان به کمک به ایجاد Perfect Dark ادامه می دهد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، مالکیت گروه Embracer بر استودیوی کریستال داینامیکس تاثیری بر همکاری این استودیو با The Initiative نخواهد داشت و استودیو کریستال داینامیکس همچنان به ایجاد Perfect Dark کمک خواهد کرد.

گروه Embryzer دیروز اعلام کرد که اکثر استودیوهای Square Enix را در خارج از ژاپن خریداری کرده است. Embracer Group به عنوان مالک استودیوهای Crystal Dynamics، Eidos Montreal و Square Enix Montreal شناخته می شود. این امکان کنترل Tomb Raider، Deus Ex، Legacy of Kain و بیش از 50 بازی مختلف Embryser Group را می دهد. یکی از جنبه های قابل توجه قرارداد اسکوئر انیکس با Embracer Group مبلغ تعیین شده است. گروه Embryser 300 میلیون دلار برای خرید تمام موارد فوق پرداخت کرد.

علاوه بر توسعه بازی جدید Tomb Raider، استودیو Crystal Dynamics در حال همکاری با The Initiative Studios برای توسعه Perfect Dark است. پس از اینکه کریستال داینامیکس به یکی از زیرمجموعه های گروه Embracer تبدیل شد، بسیاری از بازیکنان نگران بودند که این موضوع بر همکاری آنها با Studio Initiative تأثیر منفی بگذارد. اکنون کریستال داینامیکس اعلام کرده است که این استودیو به مشارکت در ساخت Perfect Dark ادامه خواهد داد.

در پست توییتری The Initiative آمده است: «تیم‌های ما، همراه با شرکا و همکاران، در ایجاد Perfect Dark پیشرفت چشمگیری داشته‌اند. “ما به کار با آنها ادامه خواهیم داد.

Crystal Dynamics Studio Perfect Dark

روند ایجاد Perfect Dark با مشکلات مختلفی روبرو است

در اوایل سال جاری، گزارش هایی مبنی بر ضروری و اجتناب ناپذیر بودن همکاری کریستال داینامیکس با Initiative منتشر شد. دلیل این امر مشکلات داخلی از جمله نارضایتی شدید کارکنان استودیو The Initiative و خروج نیمی از اعضای اصلی تیم سازنده بازی Perfect Dark است. در این گزارش ها از استودیو Crystal Dynamics به عنوان سازنده اصلی Perfect Dark یاد شده است.

نظر شما در مورد اینکه استودیو کریستال داینامیکس به همکاری با Initiative ادامه می دهد چیست؟ به نظر شما این کار باعث بهبود کیفیت بازی Perfect Dark می شود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt