منو سایت

استودیوی بازی سازی Returnal در حال انجام کار جدیدی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیوی بازی سازی Returnal در حال انجام کار جدیدی است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیو Housemarque معروف به خالق بازی Returnal در حال تولید یک کار جدید است.

House Mark Studio همیشه رابطه خوبی با سونی داشته و بارها محصولات خود را به صورت انحصاری بر روی پلتفرم پلی استیشن عرضه کرده است. این موضوع در مورد آخرین تولید استودیو نیز صدق می کند. بر این اساس بازی Return سال گذشته به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر شد. این بازی که شاید بهترین اثر تاریخ استودیو Housemarque باشد، تاثیر بسزایی در آینده این استودیو داشت. بازی بازگشتی نه تنها باعث شد بسیاری از بازیکنان به این استودیو توجه کنند. در عوض، سونی استودیو Housemarque را خریداری کرد و آن را به استودیوهای خود اضافه کرد.

با توجه به موفقیت بازی Return، بازیکنان زیادی منتظر معرفی اثر بعدی استودیو House Mark هستند. در حال حاضر مشخص است که استودیو در حال کار بر روی یک IP جدید است. VentureBeat با ایلاری کویتینن، مدیرعامل Housemarque Studios مصاحبه ای انجام داد که در آن او آینده Housemarque Studios را توصیف کرد. در پاسخ به سوالی درباره تعهد استودیو Housemarque به تمرکز بر روی بازی های زنده، او گفت که این استودیو روی تیراندازی های کلاسیک آرکید تمرکز خواهد کرد.

مارک مارک، مدیر عامل این استودیو گفت: ما یکی از آخرین دایناسورهایی هستیم که بازی های آرکید می سازیم. چند سال پیش بازی Nex Machina را ساختیم که حال و هوای بازی های Shoot ‘Em Up را از سکه های دهه 80 ایجاد کرد. این یک سرنخ برای محصول بعدی ما است. مدتی است که به آن فکر می کنم.

استودیوی بازی سازی بازگشتی

Returnal یکی از بهترین آثار در سبک Roguelike است

پس از مصاحبه، ایلاری کویتینن به طور خلاصه تلاش های استودیو Housemarque برای خلق یک اثر چند نفره را توضیح داد. استودیو می خواست اثری به نام Stormdivers بسازد که چندان موفق نبود و روند تولید متوقف شد. مدیر عامل استودیو همچنین گفت که IP جدید استودیو در مراحل اولیه طراحی و تولید است. ایلاری کویتینن گفت: ما مدتی است که روی چند نفره کار می کنیم. زیرا چند سال پیش، به نظر می رسید که هر استودیو باید نوعی تجربه چند نفره داشته باشد. ما این مسیر را امتحان کردیم و واقعاً شکست خوردیم. اکنون در اولین روزهای ساخت یک IP جدید و طراحی مفهومی آن هستیم. ما باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می افتد.»

کارگردان بازگشت، هری کروگر، مصاحبه دیگری با VentureBeat است. وی خاطرنشان کرد: تجربیات مختلف مانند کار زنده می تواند در کنار هم وجود داشته باشد. با این حال، استودیو Housemarque مسیری را که Return Game ایجاد کرده است ادامه می دهد.

هری کروگر گفت: «ما در تلاش هستیم تا این هویت را حفظ کنیم. رشد و توسعه صنعت ویدیو به قدری شگفت انگیز است که تجربیات بسیار متفاوتی وجود دارد. همه انواع مختلف تجربیات می توانند به صورت مسالمت آمیز وجود داشته باشند. بازی هایی با خدمات زنده، اجراهای چند نفره و بازی هایی که رویکردهای متفاوتی دارند. بازی کامبک تجربه ای بین تجربیات مختلف است. در این لحظه ما به آنچه در قالب انتقام به دست آورده ایم افتخار می کنیم. ما همچنین برای ادامه این بازی بسیار هیجان‌زده هستیم.»

احتمالا در آینده نزدیک خبری از بازی جدید استودیو Housemarque نخواهد بود. با این حال، استودیو نشانه هایی را برای محصول بعدی خود ارائه کرده است. اندکی پس از راه اندازی Returnal، کارگردان House Mark، مایکل هاوری، اعلام کرد که استودیو قصد دارد اثر بسیار بزرگتری خلق کند. این جمله مدتی بعد توسط ایلاری کویتینن تکرار شد.

نظر شما در مورد محصول جدید استودیوی بازی سازی Returnal چیست؟ آیا این بازی می تواند موفقیت بازی Return را تکرار کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt