منو سایت

استریم Dead Space Remake در 11 مارس منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استریم Dead Space Remake در 11 مارس منتشر می شود

استریم Dead Space Remake در 11 مارس منتشر می شود

پس از افشای بزرگ EA مبنی بر اینکه نسخه بازسازی شده Dead Space در سال گذشته در دست ساخت است، اطلاعات جدیدی در مورد پروژه آینده منتشر نشده است. با این حال، توسعه دهنده استودیو Motive یک استریم زنده را به طرفداران ارائه داد که “نگاهی اولیه به توسعه و آنچه در بازسازی بازی وجود دارد” در 11 مارس ارائه می شود.

جریان توسعه‌دهنده Dead Space Remake قرار است در روز جمعه، 11 مارس 2022، ساعت 10:00 PT / 13:00 ET برگزار شود.

در حال پخش: پخش زنده Dead Space Remake Developer

علاوه بر اعلام استریم در توییتر، Motive یک تریلر یک دقیقه ای یوتیوب را نیز به اشتراک گذاشت که این پیام را آزار داد. این ویدیوی فشرده شامل برخی جلوه های صوتی آشنا (و شوم)، یک اسپلایسر و نگاهی کوتاه به شخصیت اصلی ایزاک کلارک است، اما چیز بیشتری را فاش نمی کند. بر اساس آنچه که Motive این جریان را نگاه اولیه به توسعه می نامد، به نظر می رسد با اطمینان بگوییم که تاریخ انتشار هنوز خیلی دور است.

در حال حاضر، ما می دانیم که بازی آینده یک بازسازی کامل از عنوان ترسناک بقا در سال 2008 خواهد بود که برای “احیای” این فرنچایز طراحی شده است. استودیو Motive تایید کرده است که از موتور Frostbite برای توسعه بازی استفاده می‌کند، همان موتوری که برای آخرین Battlefield و Star Wars Battlefront استفاده شد. طبق بیانیه مطبوعاتی، این بازسازی «بهبودهایی را به بازی اضافه می‌کند، در حالی که به نسخه اصلی وفادار می‌ماند». فیلیپ دوچارم، تهیه‌کننده ارشد EA Motive گفت که این بازسازی، بازی اصلی را «مدرن‌سازی» می‌کند و آن را هم برای بازیکنان جدید و هم برای بازیکنان بازگشته در دسترس قرار می‌دهد و در عین حال اطمینان می‌دهد که برای پلتفرم‌های نسل فعلی بهینه‌سازی شده است.

Dead Space که در ابتدا توسط Visceral Games در سال 2008 ساخته شد، مهندس آیزاک کلارک را دنبال می‌کند که او با انبوهی از وحشت‌های جهش یافته در فضا روبرو می‌شود. این بازی یک موفقیت بزرگ در نظر گرفته می شد و دو عنوان اضافی را ایجاد کرد – Dead Space 2 (2011) و Dead Space 3 (2013) – قبل از اینکه استودیو درهای خود را در سال 2017 ببندد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.