منو سایت

استخراج بازی Minecraft به زودی برای Xbox در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استخراج بازی Minecraft به زودی برای Xbox در دسترس خواهد بود

قبل از عرضه سری های Xbox S و Xbox X، Minecraft برای نشان دادن ویژگی های روتوش این کنسول ها استفاده می شد. البته این فناوری هنوز به نسخه کنسولی بازی اضافه نشده است. اما به نظر می رسد که شرایط به زودی تغییر خواهد کرد. زیرا طبق آخرین اخبار بازی در آخرین نسخه Xbox Preview، Retrying به نسخه Xbox Minecraft اضافه شده است.

تام وارن، سردبیر رسانه Verge اعلام کرد که قابلیتی برای امتحان مجدد در نسل نهم Minecraft دارد. این نسخه اکنون برای اعضای Xbox Insider در دسترس است. به لطف فناوری Ray Tracing می توانید بازی Minecraft را که بیش از 10 سال از عرضه آن می گذرد متفاوت و زیباتر از قبل تجربه کنید.

لازم به ذکر است که در حال حاضر آزمایش مجدد Minecraft فقط برای تعداد معینی از کاربران در دسترس است. به عنوان مثال، رسانه VGC گزارش داده است که با وجود بخش تجارت مجدد در تنظیمات بازی Minecraft، امکان فعال کردن این فناوری وجود ندارد.

فناوری تکرار مجدد اولین بار در سال 2020 به نسخه رایانه شخصی Minecraft اضافه شد. امسال، مایکروسافت با انویدیا برای راه‌اندازی Ray Tracing بر روی رایانه‌های مبتنی بر RTX همکاری کرده است. ریخته گری دیجیتال اکتشافات خود را “تحول کننده” توصیف می کند. با این حال، نسخه Xbox بازی Minecraft دوباره امتحان نشده است. حدود دو سال پیش، مایکروسافت Minecraft را برای نشان دادن ویژگی‌های ردیابی پرتو Xbox Series S و Xbox Series X معرفی کرد.

Minecraft Minecraft را دوباره ردیابی کنید

جلوه های بصری خیره کننده بازی Minecraft از طریق تجربه مجدد

تلاش مجدد یکی از فناوری‌هایی است که بازی‌های ویدیویی را به واقعیت نزدیک‌تر و از نظر بصری جذاب می‌کند. این فناوری قبلا فقط برای رایانه ها در دسترس بود، اما دارندگان کنسول های خانگی نسل نهم نیز می توانند از آن استفاده کنند. استفاده از Ray Tracing در یک بازی ویدیویی به طور قابل توجهی نور، سایه و بازتاب را بهبود می بخشد. سنگینی فرآیندهای تکراری آن را تنها بر روی سخت افزار قدرتمند قابل استفاده می کند و فعال سازی آن منجر به عملکرد ضعیف می شود.

نظر شما در مورد امتحان مجدد Minecraft چیست؟ آیا از این کار استقبال می کنید؟ آیا فکر می کنید تلاش مجدد فقط یک فناوری لوکس است یا می تواند یک بازی ویدیویی را متحول کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Eurogamer