منو سایت

ارتقاء Horizon Forbidden West PS4-To-PS5 را نمی توان از قبل بارگذاری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ارتقاء Horizon Forbidden West PS4-To-PS5 را نمی توان از قبل بارگذاری کردارتقاء Horizon Forbidden West PS4-To-PS5 را نمی توان از قبل بارگذاری کرد

تنها چند روز دیگر به Horizon Forbidden West باقی مانده است، بنابراین اکنون بهترین زمان برای پیش‌سفارش و بارگذاری اولیه برای آماده شدن برای راه‌اندازی است. با این حال، اگر قصد دارید از تخفیف 10 دلاری خرید نسخه PS4 استفاده کنید، اوضاع کمی پیچیده‌تر می‌شود و باید منتظر دانلود جداگانه‌ای برای پخش نسخه ارتقا یافته PS5 خود باشید.

سونی قول ارتقای دیجیتالی رایگان از PS4 به PS5 را برای Forbidden West داده است و برای آخرین بار تعهد خود را نسبت به تمام بازی های PS5 در پنجره راه اندازی انجام می دهد. این در حال حاضر کمی پیچیده است، زیرا پیشنهاد باید از طریق یک مرورگر خریداری شود. اما پس از آن، اگر از طریق یک مرورگر خرید کنید و آن را برای دانلود تنظیم کنید، نسخه PS4 را نصب شده خواهید یافت. هیچ گزینه ای برای پیش دانلود نسخه PS5 از طریق برنامه بازی، کتابخانه بازی یا فروشگاه وجود ندارد.

در حال پخش: نقد و بررسی Horizon Forbidden West

پشتیبانی پلی استیشن این سردرگمی را در توییتر با یکی از طرفداران برطرف کرده و گفته است که بازیکنان باید منتظر بمانند تا بازی منتشر شود تا درخواست ارتقای دیجیتالی کنند. او همچنین به سؤالات متداول ارتقای PS5 اشاره می‌کند و خاطرنشان می‌کند که باید پیشنهاد ارتقا را از طریق Game Center پیدا کنید، آن را بازخرید کنید و سپس آن را دانلود کنید. اگر این روند مانند سایر بازی ها انجام شود، نسخه PS5 یک دانلود کاملا مجزا است که برای کسانی که محدودیت داده دارند و ناآگاهانه ابتدا نسخه PS4 را دانلود می کنند، می تواند مشکل ساز شود.

بازخوردها تا حد زیادی مثبت بوده است، از جمله بررسی Horizon Forbidden West در GameSpot. قبل از عرضه، سونی این بازی را به روش‌های مختلف دیگری تبلیغ می‌کرد و طرح درختکاری را تشریح کرد و از کیت لگو رونمایی کرد. اگر می خواهید دنیای Horizon را قبل از انتشار بازی Forbidden West تازه کنید، حتماً خلاصه داستان Horizon Zero Dawn را ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.