منو سایت

ارباب حلقه ها: گولوم دیو به دست آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ارباب حلقه ها: گولوم دیو به دست آوردارباب حلقه ها: گولوم دیو به دست آورد

شرکت فرانسوی بازی های ویدیویی Nacon – Bigben Interactive سابق – توسعه دهنده The Lord of the Rings: Gollum Daedalic Entertainment را خریداری کرده است. Nacon در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: این دو شرکت قبلاً با هم تجارت کرده‌اند، زیرا Nacon ناشر بازی آینده ارباب حلقه‌ها است، اما اکنون این دو شرکت “تصمیم گرفته‌اند همکاری خود را بیشتر کنند.”

مدیریت موجود Daedalic، از جمله بنیانگذار و مدیر عامل کارستن فیچتلمن و مدیرعامل استفان هارمز، به اداره استودیو با “درجه بالایی از استقلال در توسعه و انتشار” ادامه خواهند داد. Nacon به تلاش های فروش، انتشار و بازاریابی در آینده کمک خواهد کرد.

در حال پخش: ارباب حلقه ها گولوم – تریلر “وعده بی نظیر”.

Nacon برای خرید Daedalic 32 میلیون یورو پول نقد می پردازد، در حالی که Daedalic می تواند تا 53 میلیون یورو درآمد داشته باشد اگر شاخص های عملکرد خاصی تا سال 2026 برآورده شود. انتظار می رود این معامله در سال 2022 بسته شود. هیئت مدیره Nacon قبلاً این معامله را تأیید کرده است. بزرگترین Nacon تا به امروز.

Daedalic مستقر در هامبورگ در سال 2007 تاسیس شد و از آن زمان تاکنون بیش از 90 بازی توسط تیم 87 کارمند خود توسعه و منتشر کرده است. قبل از ارباب حلقه ها، Daedalic در فرنچایزهای Pillars of the Earth، Deponia، Shadow Tactics و The Whispered World بازی می کرد.

Nacon در بیانیه‌ای اعلام کرد که Daedalic «نه بازی جدید دیگر» را برای انتشار در سال 2022 در دست توسعه دارد، اگرچه به نظر می‌رسد اکثر آنها هنوز معرفی نشده‌اند. با این حال، اعلام Nacon آزار دهنده بود که ممکن است بازی دیگری از ارباب حلقه ها در دست ساخت باشد.

در سال 2019، Daedalic Entertainment برای اولین بار همکاری خود را با Middle-earth Enterprises، بخشی از شرکت Saul Zaentz اعلام کرد. نکون گفت: The Lord of the Rings: Gollum اولین بازی ویدیویی است که از این شراکت متولد شده است، با فرصتی برای تجربیات جدید بیشتر در آینده.

Nacon گفت که با خرید Daedalic، این شرکت خود را به عنوان یک “پیشرو در بازی های AA” معرفی کرده است. Daedalic شانزدهمین استودیو Nacon است.

کارستن فیشتلمن، مدیر عامل شرکت Daedalic گفت: «پس از یک سال پر حادثه که در آن ما همیشه در صدر بوده‌ایم، مفتخرم که به 15 سال گذشته و توسعه شرکت نگاه کنم. «Daedalic Entertainment خود را به عنوان ناشر و توسعه‌دهنده بازی‌های انحصاری در ژانرهای مختلف و در تمامی پلتفرم‌های مربوطه تثبیت کرده و این جایگاه را در سراسر جهان تقویت کرده است. ما به همراه Nacon اکنون در حال برداشتن گام بعدی برای توسعه بیشتر کاتالوگ بازی های خود هستیم که توسط تیم خودمان و همچنین بسیاری از استودیوهای مستقل شگفت انگیز ایجاد شده است. ما به یک همکاری قابل اعتماد و مشارکتی در ارباب حلقه‌ها نگاه می‌کنیم: عالی و آینده‌ای روشن‌تر با هم.»

سایر اخبار ارباب حلقه ها گزارش می دهند که حقوق فیلم و بازی های ویدیویی در حال حاضر به فروش می رسد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.