منو سایت

اد بون در مورد بازی بعدی NetherRealm از طرفداران نظرسنجی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اد بون در مورد بازی بعدی NetherRealm از طرفداران نظرسنجی می کند

Ed Boon و Netherworld Studios در میان بازیکنان و طرفداران بازی های مبارزه ای به خاطر سری Mortal Kombat و Injustice شناخته شده اند. جدیدترین اثر منتشر شده توسط آنها Mortal Kombat 11 محصول سال 2019 است. حال طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، Ed Bone از بازیکنان خواسته است تا در قالب نظرسنجی در شبکه اجتماعی، بازی بعدی استودیو NetherRealm را مشخص کنند. شبکه توییتر

این نظرسنجی که توسط Ed Boon ارسال شده است، چهار گزینه دارد: Injustice 3، اقتباس مارول، Marvel vs. DC، و یک بازی جدید Mortal Kombat. تا لحظه نگارش این گزارش، بیش از 131000 نفر در این نظرسنجی شرکت کرده اند. در بین گزینه ها، بازی اقتباس شده از آثار مارول کمترین رای را به خود اختصاص داد. پس از این گزینه Injustice 3 و بازی جدید سری Mortal Kombat قرار دارند که به ترتیب 20 و 27 درصد آرا را به خود اختصاص داده اند. از طرفی در بین شرکت کنندگان، بیش از 41 درصد به Marvel vs DC رای دادند و این اثر را به محبوب ترین گزینه تبدیل کردند.

با توجه به زمان زیادی که از انتشار Injustice 2 می گذرد، انتظار می رفت که بازیکنان بیشتری برای انتشار قسمت بعدی این سری لحظه شماری کنند. اما ظاهرا اینطور نیست و حدود 26 هزار نفر می خواهند آن را به عنوان یک بازی جدید استودیوی NetherRealm بسازند. تعداد آرای بازی بعدی در سری Mortal Kombat تعجب آور نیست. با وجود محبوبیت زیاد این سری، زمان زیادی از انتشار Mortal Kombat 11 نگذشته است. به همین دلیل طرفداران ترجیح می دهند سریال جدیدی از دنیای هلند را ببینند.

بازی بعدی استودیو NetherRealm از Ed Boon

شایعه شده است که بازی بعدی NetherRealm بخشی از سری Mortal Kombat خواهد بود

بسیاری از بازیکنان سال ها منتظر عرضه بازی Marvel vs DC بودند و از Ed Boon خواستند که این بازی را بسازد. اینکه بازی مذکور در رتبه اول نظرسنجی سازنده سری Mortal Kombat قرار دارد به این معنی نیست که قطعا این اثر ساخته خواهد شد. اما این یک بار دیگر به Ed Boon و NetherRealm ثابت می کند که طرفداران چقدر به ساخت بازی Marvel vs DC اهمیت می دهند.

ممکن است نظرسنجی اد بون چندان مهم نباشد و یک نظرسنجی ساده از بازیکنان و هواداران باشد. این فرض با این واقعیت تقویت می شود که شایعاتی در مورد توسعه سری جدید بازی Mortal Kombat توسط استودیو Netherworld وجود دارد. همچنین برخی گمانه زنی ها به قرارداد بین برادران وارنر اشاره کردند. و Discovery دلیل عدم ارائه آثار کراس اوور و سری جدید بازی Injustice.

نظر شما در مورد نظرسنجی اد بون چیست؟ آیا بازی بعدی NetherRealm بر اساس شخصیت های DC و Marvel خواهد بود؟ ترجیح می دهید چه اثری را از استودیو Netherworld ببینید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer