منو سایت

احیا به آوریل سال بعد به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
احیا به آوریل سال بعد به تعویق افتاد

طبق آخرین اخبار بازی، انتشار بازی Star Trek: Resurgence که قرار بود امسال اتفاق بیفتد، به سال آینده موکول شده است. این به این دلیل است که توسعه‌دهندگان به زمان بیشتری نیاز دارند تا «تجربه‌ای واقعاً همه‌جانبه از مجموعه Star Trek را ارائه دهند».

پیشتازان فضا یکی از معروف ترین سریال های علمی تخیلی تاریخ است. این مجموعه که یک پدیده فرهنگی تلقی می شود، به طرق مختلف از جمله فیلم، سریال تلویزیونی، بازی های ویدئویی، رمان و کمیک در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. Star Trek: Resurgence جدیدترین بازی ویدیویی اقتباسی از سری Star Trek است.

این شغل باید امسال موجود می شد. اما استودیو Dramatic Labs که متشکل از چند عضو سابق Telltale Games است، از تاخیر در انتشار بازی جدید Star Trek خبر داد. بنابراین، این اثر تخیلی در آوریل 2023 منتشر خواهد شد. دراماتیک لبز در توییتی اعلام کرد که تاخیر در اکران Star Trek: Resurgence به دلیل “جلی بخشی نهایی” اثر است.

استودیو سازنده بازی جدید Star Trek گفت: «تولید Star Trek: Resurgence در تابستان به طور پیوسته در حال پیشرفت بوده است. اما ما تصمیم سختی گرفته ایم تا تاریخ انتشار آن اثر را فراتر از سال 2022 برسانیم. “به این ترتیب می توانیم سنگ تمام بگذاریم و تجربه ای واقعاً فراگیر در Star Trek ایجاد کنیم.”

انتشار بازی Star Trek: Resurgence Star Trek

Star Trek: Resurgence گزینه های دیالوگی دارد

تیم Star Trek: Resurgence از «عشق به پیشتازان فضا» به عنوان یک عامل مهم در تصمیم به تاخیر در انتشار این اثر یاد کرد. دراماتیک لبز ادامه داد: «ما به آنچه تاکنون به دست آورده‌ایم افتخار می‌کنیم. Star Trek: Resurgence همچنان یک پروژه هیجان انگیز برای تیم است. ما بسیار سپاسگزار و هیجان‌زده هستیم که می‌توانیم اثری با محوریت پیشتازان فضا بسازیم که برای بسیاری از مردم بسیار مهم و ارزشمند است.»

بازی Star Trek: Resurgence در دوران پس از سری Star Trek: The Next Generation اتفاق می افتد و دارای دو شخصیت اصلی به نام های Jara Rydak و Carter Diaz است. آنها باید معمایی پیرامون سرنوشت دو تمدن را حل کنند. در بازی جدید Star Trek علاوه بر انتخاب دیالوگ، اکشن های زیادی می تواند اتفاق بیفتد و تصمیمات بازیکن بر داستان تأثیر می گذارد.

طبق اعلام اولیه دراماتیک لبز، Star Trek: Resurgence قرار بود در دسامبر سال جاری در دسترس قرار گیرد. با این حال سازندگان برای پرداخت نهایی و اطمینان از کیفیت مطلوب این اثر به زمان بیشتری نیاز دارند. در نتیجه برای تجربه بازی جدید Star Trek بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، پی سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس باید تا سال آینده صبر کنید.

نظر شما در مورد تاخیر در اولین نمایش Star Trek: Resurgence چیست؟ آیا قصد تجربه این اثر را دارید؟ به نظر شما بازی جدید Star Trek چه خواهد کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt