منو سایت

احتمالا سرویس +Ubisoft به Xbox GamePas اضافه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
احتمالا سرویس +Ubisoft به Xbox GamePas اضافه خواهد شد

سرویس +Ubisoft برای به اشتراک گذاری همه بازی های یوبی سافت در دسترس است و در چندین کشور در سراسر جهان در دسترس است. طبق شایعه ای جدید، این سرویس می تواند به Xbox GamePas اضافه شده و به عنوان سرویس Ultimate به کاربران ارائه شود. بازی Ultimate After Service اکنون با EA Play در دسترس است و بازی های Electronic Arts نیز برای مشترکین در دسترس است.

به گزارش پارسی گیم، مایکروسافت تلاش زیادی برای تقویت سرویس بازی کرده و در چند سال گذشته استراتژی کلی را دنبال کرده است. از سوی دیگر، سونی سرویسی شبیه به بازی را با پلی استیشن پلاس ترکیب می کند تا بازی های متنوعی را ارائه دهد. ایکس باکس قصد دارد خدمات بیشتری را از طریق بازی ارائه کند.

با توجه به انتشار منتشر شده در صفحه شایعات Reddit، احتمال پیوستن سرویس + Ubisoft به GamePas وجود دارد. منبع این جلسه به صفحه هلندی یوبی سافت در توییتر اشاره دارد. یکی از کاربران پرسید که آیا سرویس Ubisoft Plus به Xbox GamePas اضافه خواهد شد؟ صفحه توئیتر این شرکت فرانسوی در واکنش به این موضوع نوشت که به زودی این اتفاق خواهد افتاد. پس از شایعات قبلی، گفتگو بحث در مورد ارائه یک سرویس جدید به مشترکین مایکروسافت را داغ کرد.

Ubisoft + Xbox GamePas

بازی های یوبی سافت در راه Gimps؟

افزودن سرویس +Ubisoft به بازی چندان عجیب نیست. سرویس EA Play اکنون با هزینه ای بالاتر در اختیار مشترکین قرار می گیرد و از آنجایی که ایکس باکس با سایر شرکت ها، به ویژه یوبی سافت همکاری می کند، احتمالاً بازی بهبود بیشتری خواهد یافت. خرید Bethesda و خرید Activision Blizzard از جمله تلاش های مایکروسافت برای تقویت سرویس اشتراک بازی خود است. بازی های Assassin’s Creed بازگشته اند و چندین بازی این شرکت از جمله Rainbow Six Siege در لیست عناوین این شرکت قرار دارند.

تعدادی از کاربران Reddit در پاسخ به این شایعه نوشتند که ممکن است صفحه توییتر یوبی سافت چندان به این موضوع توجه نکرده باشد و معتقدند که این شخص در حال صحبت از راه اندازی سرویس +Ubisoft برای پلتفرم Xbox است. این یک احتمال منطقی است و بنابراین نمی توان چندان روی این شایعه تکیه کرد. اگر مایکروسافت بخواهد خدمات پس از فروش خود را گسترش دهد؛ در کنفرانس مشترک با Bethesda سرنخ های بیشتری به دست خواهیم آورد. نظر شما چیه؟ آیا یوبی سافت پلاس باید به بازی اضافه شود؟

منبع: DualShockers