منو سایت

احتمالاً کارت های کلاسیک به Halo Infinite اضافه خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
احتمالاً کارت های کلاسیک به Halo Infinite اضافه خواهند شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، جوزف استیتن که به عنوان سرپرست تیم نوآوری در بازی های Halo Infinite شناخته می شود، در مصاحبه ای جدید اعلام کرد که در آینده امکان اضافه شدن کارت های کلاسیک به Halo Infinite وجود دارد.

میزبان آخرین قسمت Kinda Funny Xcast جوزف استاتن است، یک بازی‌ساز کهنه کار که بعد از Halo 2 در تیم تولید هیلو کار می‌کند. او در مصاحبه‌ای گفت که کارت‌های کلاسیک بازی‌های قبلی Halo ممکن است به عنوان بخشی از بازی Halo Infinite اضافه شوند. برنامه های آینده 343 Industries Studio.

در طول برنامه Kinda Funny Xcast، مجری پاریس لیلی از جوزف استاتن پرسید که چرا کارت های کلاسیک هیلو را برای Halo Infinite منتشر نمی کند. هیلو اینفینیت، سرپرست تیم نوآوری بازی، گفت: «این ایده بسیار خوبی است، پاریس.

جوزف استاتن گفت: سری Halo طراحی بسیار خوبی دارد. فکر می کنم تجربه مجدد این کارت ها عالی است، درست است؟ ایده جالبی به نظر می رسد. “من آن را در دفترم یادداشت می کنم.” اگرچه رئیس تیم نوآوری بازی Hilo Infinite به صراحت این موضوع را تأیید نمی کند، لحن جوزف استاتن هنگام صحبت در مورد نقاشی های کلاسیک سری هیلو نشان می دهد که یکی از برنامه های آینده استودیو 343 صنایع ممکن است ارائه یک تجربه طراحی کلاسیک باشد. بازی Halo Endless.

کارت های کلاسیک بازی Halo Infinite Halo Infinite

فصل دوم قسمت چند نفره Halo Infinite به تازگی آغاز شده است

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. با این حال، در گذشته، کارت های کلاسیک Halo به عنوان یک بسته اضافی به بازی های هیلو اضافه شده است. بر این اساس می توان کارت های کلاسیک Halo Infinite را با فرمت DLC در اختیار بازیکنان قرار داد.

آخرین فصل از بازی چند نفره Hilo Infinity با نام Lone Wolves به تازگی منتشر شده است. علاوه بر حالت های جدید، دو نقشه جدید به نام های Catalyst و Breaker در این فصل وجود دارد. King of the Hill و Land Grab حالت هایی از بازی های قبلی هیلو هستند که توسط Lone Wolves به Halo Infinite اضافه شده اند.

حالت جدید Last Spartan Standing نیز یک تجربه Deathmatch است که در آن 12 بازیکن، هر کدام با پنج جان، روبروی یکدیگر قرار می گیرند. بازیکنانی که می توانند حریف خود را نابود کنند می توانند سلاح های خود را بهبود بخشند. این کار بازیکنان را به مبارزه و اجتناب از مخفی شدن تشویق می کند.

نظر شما در مورد افزودن کارت های کلاسیک به Halo Infinite چیست؟ آیا با امکان تجربه مجدد محتوای آثار قبلی Halo موافقید؟ آیا فکر می کنید این ویژگی باعث می شود تعداد بیشتری از بازیکنان از هیلو اینفینیتی استقبال کنند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle