منو سایت

اتزیو از Assassin’s Creed به Fortnite می آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اتزیو از Assassin's Creed به Fortnite می آید

عکس های فاش شده از فصل جدید بازی فورنت به حضور یکی از محبوب ترین شخصیت ها در سری بازی های Assassin’s Creed اشاره کنید. اسکین اتزیو با آمولت مخصوص خود به زودی در فروشگاه بازی فورتنایت ظاهر می شود و علاقه مندان می توانند آن را خریداری کنند. اپیک گیمز مدت‌هاست که به شخصیت‌های فیلم و پاپ اهمیت می‌دهد و همه چیز را از کنسرت گرفته تا شخصیت‌های محبوبی مانند مرد عنکبوتی ارائه می‌دهد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، کراس اوور Assassin’s Creed و Fortnite در راه است و تصاویر افشا شده توسط ShiinaBR، یکی از کاشفان معروف در توییتر، از اضافه شدن Ezio در روزهای آینده خبر می دهد. این تجزیه و تحلیل داده ها توانست تصاویری از Ezio Auditore، قهرمان سریال Assassin’s Creed را به دست آورد. همانطور که در عکس مشاهده می کنید از خنجر مخصوص اتزیو نیز استفاده شده است که احتمالا برای قطع درختان و جمع آوری منابع در فورتنایت استفاده می شود.

Ezio-Assassins-Creed-Fortnight

Ezio مهمان جدید بازی Fortnite است

طبق اطلاعات فاش شده، بازیکنان می توانند کلاه مخصوص اتزیو را بر سر بگذارند و این فرصت را داشته باشند که کلاه را بر سر بگذارند یا با برداشتن آن چهره خود را به سایر بازیکنان نشان دهند. علاوه بر اتزیو اسکین حرکات مخصوص یا همون ایمموت اضافه میشه. Emot رقص معروف شخصیت هاست که در بازی یا بعد از پیروزی اجرا می شود و یکی از ویژگی های متمایز کننده بازی Fortnite است.

برای افرادی که با بازی Fornet آشنا هستند; آن‌ها می‌دانند که کراس اوور برای سایر ناشران بازی و بازی‌های ویدیویی یک اتفاق رایج است و قبلاً شاهد حضور انواع شخصیت‌ها در این بازی بوده‌ایم. برای مثال کریتوس توسط God of War به Fortnite اضافه شد و حتی MasterChef نیز در بازی Battle Royale حضور دارد. مدتی پیش دواین جانسون مهمان فورنت بود و فصل جدید این بازی توسط مرد عنکبوتی دنبال می شود.

اپیک گیمز برنامه های بزرگی برای Fortnite دارد و با پروژه ایجاد یک متا تبدیل، این افکت بتل رویال را به شکلی جدید ارائه خواهد کرد. کنسرت های مختلفی در این بازی برگزار شده و رویدادهای بیشتری برای امسال تدارک دیده شده است. حضور Ezio در Fortnite توسط Epic Games تایید نشده است. اما به زودی اطلاعات رسمی دریافت خواهیم کرد. منتظر خبرهای بعدی باشید. نظر شما در مورد حضور Assassin’s Creed در Fortnite چیست؟

منبع: GamingBolt