منو سایت

ابزار Cyberpunk 2077 Mod Tool رسما منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ابزار Cyberpunk 2077 Mod Tool رسما منتشر شد

بسیاری از بازیکنان علاقه مند به استفاده از مدها برای تغییر تجربه خود از کارهای مختلف هستند. یکی از بازی هایی که طرفدارانش برای استفاده از این مد لحظه شماری می کنند Cyberpunk 2077 است که اکنون طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیو CD Projekt RED به طور رسمی ابزار مودینگ Cyberpunk 2077 را در دسترس قرار داده است.

این ابزار به عنوان یک بسته الحاقی برای Cyberpunk 2077 منتشر شد. در قالب این ابزار نه تنها می توانید تجربیات جدیدی ایجاد کنید، بلکه می توانید تجربیات موجود را نیز اصلاح کنید یا از ساخته های دیگران استفاده کنید. همچنین با ابزار mod می توانید انواع مودها را در بازی خود نصب و بارگذاری کنید. این بدان معنی است که می توانید صداها، انیمیشن ها، اسکریپت ها و موارد دیگر را سفارشی کنید.

REDmod به عنوان ابزار رسمی مودینگ برای Cyberpunk 2077، یک برنامه خط فرمان است که مدهای سازگار را اعمال یا حذف می کند. همچنین برای بررسی تداخل بین انواع مختلف مواد استفاده می شود. به لطف رابط کاربری ساده این ابزار، می توانید مودهای نصب شده را با یک دکمه روشن یا خاموش کنید و بازی Cyberpunk 2077 را شروع کنید.

استودیوی CD Projekt Red متعهد شده است که با انتشار مداوم به‌روزرسانی‌ها و اصلاحات برای Cyberpunk 2077، سازگاری 100٪ مود را تضمین کند. همچنین، این استودیو تضمین می‌کند که مودهایی که از قبل ساخته شده‌اند با ابزار REDmod سازگار هستند. مدهای جدید برای کار بر روی Cyberpunk 2077 باید در قالب خاصی ساخته شوند. مدهای فعلی که از فرمت قدیمی استفاده می کنند هنوز هم قابل استفاده هستند، اگرچه در منوی REDmod نشان داده نمی شوند.

Cyberpunk 2077 Mod Tool. Cyberpunk 2077

REDmod از مدهای از قبل ساخته شده پشتیبانی می کند

وب سایت NexusMods در رابطه با ابزار REDmod می گوید: “تنها چیزی که باید در استفاده از مود در بازی خود به آن توجه کنید سازگاری با ابزار REDmod است. اگر مود مورد نظر شما با این ابزار سازگار باشد، گزینه toggle آن به ابزارهای REDmod و REDlauncher اضافه می شود. در صورت عدم سازگاری، می توانید با نصب از طریق Vortex یا دستی از ویژگی های آنها استفاده کنید. اما گزینه مرتبط به REDmod و REDlauncher اضافه نشده است.

اگر از موددرهای Cyberpunk 2077 هستید، می توانید با مراجعه به صفحه پشتیبانی مودهای بازی مذکور، اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید. این امر از طریق صفحه مربوطه در وب سایت NexusMods نیز امکان پذیر است. برای دانلود REDmod که به صورت DLC در دسترس است، می توانید از صفحه بازی Cyberpunk 2077 در فروشگاه های Steam، GOG و Epic Games یا صفحه پشتیبانی مود این اثر اقدام کنید.

نظر شما در مورد انتشار ابزار مودینگ برای Cyberpunk 2077 چیست؟ آیا از این کار استقبال می کنید؟ به نظر شما مدهای Cyberpunk 2077 چه تاثیری بر تجربه بازیکن می‌گذارد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: VG247