منو سایت

ابزارهای RPG به ارزش 480 دلار را تنها با 15 دلار دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ابزارهای RPG به ارزش 480 دلار را تنها با 15 دلار دریافت کنید

ابزارهای RPG به ارزش 480 دلار را تنها با 15 دلار دریافت کنید

اگر تا به حال می‌خواستید RPG خود را بسازید، بسته RPG Maker Fanatical 98٪ تخفیف برای مدت زمان محدودی دارد که آن را به یک راه بسیار ارزان برای شروع تبدیل می‌کند. می‌توانید دو نسخه از نرم‌افزار RPG Maker را برای ویندوز دریافت کنید – RPG Maker XP و VX Ace – به‌علاوه مجموعه‌ای از دارایی‌های جایزه مانند موسیقی و جلوه‌های صوتی برای استفاده در بازی‌های خود و مجموعه‌ای از بازی‌های ایجاد شده با موتور RPG Maker برای بازی. برای الهام فقط با 1 دلار.

مانند بسیاری از معاملات Fanatical، فروش RPG Maker Bundle شامل سه سطح قیمت جداگانه است: سطح 1 فقط 1 دلار است (44.97 دلار) و شامل RPG Maker XP است. بازی مستقل RPG-جلسه-مزرعه-شبیه سازی Edolie; و آخرین کلمه، یک ماجراجویی الهام گرفته از JRPG که در آن از کلمات و مراحل در “نبرد” علیه مهمانان شام استفاده می کنید. هر دو بازی با RPG Maker ساخته شده اند.

سطح 2 6 دلار است (251.88 دلار) شامل همه چیز از سطح 1، به علاوه RPG Maker VX Ace و چندین بسته دارایی است. در نهایت، سطح 3 15 دلار است (484.76 دلار) و شامل تمام محصولات قبلی، به علاوه ده ها بسته دارایی دیگر برای تقویت کتابخانه محتوای شما است. همه کدهای محصول از طریق Steam بازخرید می شوند و خرید شما شامل یک کوپن برای تخفیف 5 درصدی در سفارش آینده است.

قرارداد RPG Maker Bundle بخشی از رویداد Fanatical’s BundleFest 2022 است، جایی که بسیاری از بزرگترین بسته‌های خرده‌فروش تا 20 مارس کاهش یافته‌اند. بسته‌های بسیار دیگری در فروش وجود دارد، از جمله بسته‌های دیگری که می‌توانند به جاه‌طلبی‌های شما برای توسعه بازی‌های مستقل کمک کنند و معاملات جدید در هر روز از رویداد پخش شوند.