منو سایت

ابتدا به swartelefs من در تریلر بازی God of War Ragnarok نگاه کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ابتدا به swartelefs من در تریلر بازی God of War Ragnarok نگاه کنید

استودیو سانتا مونیکا دو ماه مانده به انتشار بازی God of War Ragnarok تصمیم گرفت مسئولیت نمایش قسمت هایی از بازی را به رسانه Game Informer محول کند. ویدیوی قبلی سیستم رزمی God of War Ragnarok را نشان می داد و شاهد آپشن های جدید سلاح بودیم. ویدئوی جدید روی سرزمین کوتوله ها و کوتوله ها تمرکز دارد و این سرزمین های جدید را به نمایش می گذارد.

لازم به ذکر است که God of War Ragnarok روی جلد مجله Game Informer این ماه است، به این معنی که در طول ماه ویدیوها و تصاویر اختصاصی دریافت خواهیم کرد. تنها چند دقیقه از گیم پلی بازی تا کنون نمایش داده شده است و طرفداران هنوز تریلر طولانی گیم پلی بازی را که منتظر آن بودند دریافت نکرده اند. ویدیوی جدید ماجراهای کریتوس و آترئوس را در سرزمین کوتوله ها و کوتوله ها دنبال می کند و در حالی که اطلاعاتی در مورد 9 سرزمین God of War Ragnarok به ما داده شده است، این ویدیو در اعماق شیرجه می رود.

ویدیوی خدای جنگ راگناروک

ویدیوی جدید God of War Ragnarok

ویدیوی جدید حدود یک دقیقه و 40 ثانیه گیم پلی را نشان می دهد. استودیو سانتا مونیکا اکنون تأیید کرده است که هر 9 زمین موجود قابل دسترسی خواهند بود و همه مناطق قابل سفر خواهند بود. البته Fimbulwinter و آخرین زمستان قبل از Ragnarok آغاز شده است و چهره این مناطق با آنچه در بازی God of War دیدیم متفاوت است. مثلاً دریاچه میدگارد کاملاً یخ زده است. تغییر جدید کریتوس و آترئوس را در یک سورتمه مخصوص که به جای قایق توسط دو قلاده گرگ کشیده می شود به مناطق دیگر سفر می کنند. نام این دو گرم Speki و Svana است.

از طرفی Swartlevham چهره متفاوتی دارد و قایق سواری اصلی ترین وسیله حمل و نقل در این منطقه محسوب می شود. سازندگان بازی سعی کرده اند جزئیات بیشتری را به این سرزمین اضافه کنند و از نظر پوشش طبیعی شاهد فضای زیباتری باشیم. سرزمین کوتوله ها نیز کاملا با طراوت و با ایده های جدید طراحی شده است و شاهد معادن بیشتری خواهیم بود و همچنین شهرهای زیرزمینی و قنات های آبی که به عمق طراحی صحنه می افزایند.

طراحی سطح در Dwarfland بیشتر بر جنبه حرکت عمودی تمرکز دارد و پازل ها نیز چالش های عمده ای را ارائه می دهند. شمشیرهای کریتوس در حل پازل ها اهمیت بیشتری پیدا کرد و نقش آن ها در حین مبارزه نیز اهمیت بیشتری پیدا کرد. مثلاً می توان شمشیر را به گوشه های شمشیر برد و سپس به هوا پرتاب کرد و بر سر دشمن کوبید. Game Informer تصاویری زیبا از محیط گیم پلی God of War Ragnarok منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید. انتظار می رود این بازی در تاریخ 9 نوامبر منتشر شود.

منبع: GamingBolt