منو سایت

ابتدا به 9 سرزمین God of War Ragnarok نگاه کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ابتدا به 9 سرزمین God of War Ragnarok نگاه کنید

سازندگان بازی God of War Ragnarok با پخش یک ویدیو کامل، آنها نسخه کلکسیونر و عناصر Jotnar را توضیح دادند. نقشه این نسخه ما را با 9 سرزمین موجود در بازی آشنا می کند و در این مقاله به جزئیات این نقشه می پردازیم که پر از رازهای جالب در مورد باس ها و دشمنانی است که با آن ها مواجه خواهیم شد. با پارسی گیم همراه باشید.

بازی God of War که در سال 2018 منتشر شد، از وجود 9 سرزمین یا سرزمین خبر داد. اما ما موفق شدیم فقط از برخی از آنها بازدید کنیم. این مناطق عبارتند از Alfheim، Helheim، Utonheim، Mospelheim، Nifelheim و البته Midgard. سه منطقه از جمله Vanaheim، Swarthulfheim و Asgard غیر قابل دسترس بوده و سفر به این مناطق امکان پذیر نبود. دنباله بازی که قرار است پایان داستان کریتوس در زبان نورس باشد; سفری هیجان انگیز به قلمروهای ممنوعه، به خصوص آسگارد وجود خواهد داشت.

ابتدا به 9 سرزمین God of War Ragnarok نگاه کنید

باز کردن جعبه God of War Ragnarok Collector’s Edition

9 سرزمین خدای جنگ راگناروک

نسخه Jotnar از God of War Ragnarok با آیتم های مختلفی از جمله یک کتاب گالینگور و یک نقشه پارچه ای عرضه شد. این نقشه برای اولین بار تمام 9 قلمرو بازی را نشان می دهد و همچنین به مناطق و دشمنان جدیدی که با آنها دست و پنجه نرم خواهیم کرد اشاره می کند. هر قسمت از این نکته اسرار بازی را آشکار می کند که البته نیاز به یک نگاه تیزبین و فردی آشنا با افسانه های نورس و اساطیر نورس دارد.

9 سرزمین بازی God of War Ragnarok

برای شروع کافی است به Bifrost توجه کنید. بیفراست یک پل رنگین کمانی است که سرزمین خدایان (آسگارد) را به سرزمین انسان ها، میدگارد متصل می کند. مهمتر از همه، این موجود آتشینی است که در ماسپل های من دیده می شود. بسیاری معتقدند که او Surtr است. Surt در واقع فرمانروای سرزمین آتش Mospelheim است که در نبرد نهایی یا Ragnarok نقش اساسی دارد و در نهایت هر 9 دنیای موجود را می سوزاند. به نظر می رسد که او یکی از باس های God of War Ragnarok باشد.

کوری بارلوگ اخیراً گفته است که ثور تنها باس فایت بزرگ بازی نیست و این نشان می‌دهد که ما با اسطوره‌های معروف نورس مبارزه خواهیم کرد. مورد بعدی در مورد اژدهای Neidhag است که در وسط نقشه قابل مشاهده است. او در اصل یکی از مارهای نیفلهایم بود که درخت غول پیکر Yggdrasil را می جوید. در Ragnarok گفته می شود که Soort این درخت را به آتش می کشد و باز هم می بینیم که Soort چهره مهمی در بازی خواهد بود.

نقشه بازی God of War Ragnarok

جزئیات نقشه God of War Ragnarok

یکی دیگر از نقاط 9 سرزمین بازی God of War Ragnarok نواتون، ویلای کنار دریا در Vanaheim است که Vanir یا همان گروه خدایان در آنجا جلسات خود را برگزار می کردند. نام جهان Vanaheim از این خدایان گرفته شده است و فریا نیز یکی از وانیرها است. نکته دیگر کتیبه بالا و سمت چپ نقشه بازی است. درک آن همچنین می تواند سرنخ مهمی از تاریخچه بازی به ما بدهد. ترجمه فارسی این متن به شرح زیر است:

برای بروک و سندری و جاه طلبی آنها برای تبدیل شدن به بزرگترین آهنگرهای جهان، آموزش آنها در قلمرو کوچکشان تنها آغاز سفر آنها بود. واضح است که آنها شگفتی هایی مانند Dropnir (حلقه اودین) را ایجاد کردند. اما نبوغ واقعی به آموزش زیادی نیاز دارد. آنها تمام نه سرزمین و همچنین فضای بین درخت بزرگ Yggdrasil را کاوش کردند و به بهبود خلاقیت خود با چکش Mjolnir و تبر Leviathan ادامه دادند. هیچ کس جز خدایان قادر به ترسیم چنین جغرافیای عجیبی نبوده است. اما در میان انسان‌های فانی، تعداد کمی می‌توانند به مهارت‌های برادران هولدر ببالند که توانایی عبور از قلمروها و حتی سرزمین اودین، پدر همه را دارند.

چیزی که از پوره های من دیده می شود با نسخه اول God of War متفاوت است. به نظر می رسد این منطقه حالت برفی و زمستانی تری به خود گرفته است و به آنچه انتظار داشتیم نزدیک تر است. یکی از جزئیات نقشه وجود راتاتوسکار، سنجابی است که وظیفه اش رساندن پیام به دشمن است. این سنجاب کنجکاو و همچنین درخت Yggdrasil احتمالا نقش مهمی در داستان God of War Ragnarok دارند. در انتها اژدهایی که شبیه لینورمر است در بالای آسگارد دیده می شود.

منبع: TheGamer