منو سایت

آیا Modern Warfare 2 برای Game Pass عرضه خواهد شد؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آیا Modern Warfare 2 برای Game Pass عرضه خواهد شد؟

این روزها مایکروسافت مراحل خرید شرکت بزرگ اکتیویژن بلیزارد را طی می کند و در کنار آن اخبار مختلفی از ورود بازی محبوب Call of Duty به سرویس Xbox Game Pass منتشر می شود. با وجود اینکه کمتر از دو ماه تا انتشار نسخه جدید بازی Call of Duty با نام Modern Warfare 2 باقی مانده است، اما فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس به سوالات مردم در مورد انتشار بازی Call of Duty در Xbox Game Pass پاسخ داد. . بررسی خواهیم کرد.

“مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ این موضوع را کم اهمیت می داند که آیا Modern Warfare II در روز عرضه (28 اکتبر) روی Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت.” هم سونی در حال حاضر یک شراکت بازاریابی با Call of Duty دارد که به بازیکنان کنسول پلی‌استیشن دسترسی زودهنگام به نسخه‌های بتا، بسته‌های نبرد رایگان و برخی ویژگی‌های انحصاری جزئی دیگر می‌دهد. این قرارداد تبلیغاتی هنوز پابرجاست و تا زمانی که مایکروسافت Activision Blizzard را نخرد، ما Modern Warfare 2 را در Xbox Game Pass نخواهیم دید.

Modern Warfare 2 Game Pass

هیچ نسخه Modern Warfare 2 برای Game Pass وجود ندارد

علاوه بر این، مایکروسافت اخیرا تمامی بازی‌هایی که در سال‌های 2022 و 2023 برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شوند را اعلام کرد و قول داد که به Xbox Game Pass نیز بیایند. Warfare 2 روی این سرویس نبود. اما رئیس ایکس باکس در این خصوص می گوید: در نهایت پس از اتمام مراحل خرید اکتیویژن، تمامی نسخه های کالاف دیوتی به خصوص Modern Warfare 2 وارد سرویس Xbox Game Pass می شود.

در حالی که هنوز تاریخ انتشار Modern Warfare 2 بر روی Xbox Game Pass مشخص نشده است، قرارداد بین این دو شرکت تا ژوئن 2023 ادامه خواهد داشت و Activision قصد دارد تا آن زمان به طور مستقل فعالیت کند. با این حال، بعید به نظر می رسد که به این زودی شاهد بازی های Activision روی Xbox Game Pass باشیم و باید دید که مایکروسافت در آینده چه تصمیمی خواهد گرفت. بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در تاریخ 28 اکتبر برای پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری X/S، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: charlieintel