منو سایت

آیا Horizon Forbidden West برای PC منتشر می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آیا Horizon Forbidden West برای PC منتشر می شود؟

بدون شک یکی از بهترین بازی های عرضه شده در سال گذشته بازی Horzion: Forbidden West است که توانسته امتیاز عالی 90 از 100 متا را با تعداد زیادی نقد از رسانه های برتر دنیای بازی کسب کند. بدون شک درخشش چنین بازی، صاحبان پلتفرم های دیگر را نیز به نسخه جدید این بازی علاقه مند می کند، اما با توجه به سیاست های استثنایی سونی، تصور آن سخت است. با این حال، با انتشار نسخه اول این بازی به همراه چندین بازی درجه یک دیگر برای رایانه های شخصی، بسیاری به این فکر کرده اند که آیا Horizon Forbidden West برای رایانه های شخصی نیز عرضه خواهد شد یا خیر؟

لطفا تا انتها سایت پلی مگ را دنبال کنید تا در ادامه به بررسی جزئیات بیشتر نسخه PC بازی Horizon Forbidden West بپردازیم.

مرتبط با Horizon Forbiden West

هزینه انتشار Horizon Forbidden West برای PC چقدر است؟

واقعیت این است که تا 3-4 سال پیش هیچکس فکر نمی کرد که عناوین مهم و انحصاری پلی استیشن 4 (PS4) به رایانه شخصی یا رایانه شخصی نیز منتقل شوند که خوشبختانه در نهایت اتفاق افتاد، البته با یک شوک. Industry Ltd. با توجه به اینکه شرکت های این نسل قصد دارند از دنیای انحصاری فاصله بگیرند، Horzion Forbidden West احتمالا یکی از آن بازی هایی خواهد بود که پس از مدتی به کامپیوتر نیز منتقل می شود.

در حال حاضر نمی توان به طور قطعی گفت و مدت زیادی از انتشار این بازی نگذشته است، اما با توجه به اینکه در اواخر نسل گذشته شاهد چنین اتفاقاتی بودیم، شک نکنید که همین اتفاق در بازی خواهد افتاد. فعلی مگر اینکه تغییرات عمده ای در استراتژی های اقتصادی و سیاسی سونی ایجاد شود.

فینال اخبار بازی ویدیوها و بازی های PlayMag Media را دنبال کنید!

نظر شما در مورد عرضه احتمالی Horizon Forbidden West برای PC چیست؟
لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید

[کل: 1 میانگین: 5]