منو سایت

آیا بازی GOD of War: Ragnarok برای PC منتشر خواهد شد؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آیا بازی GOD of War: Ragnarok برای PC منتشر خواهد شد؟

GOD OF WAR RAGNAROK یکی از موردانتظارترین بازی هایی است که به صورت انحصاری برای کنسول های پلی استیشن 4 (PS4) و پلی استیشن 5 (PS5) عرضه می شود. با توجه به تغییر سیاست های سونی که مربوط به دو سال اخیر است، در حال حاضر شایعات زیادی در مورد پروژه های جدید این شرکت در شبکه های اجتماعی و به ویژه رسانه های پیشرو بین المللی بازی شنیده می شود. یکی از بزرگترین و بدترین شایعات این روزها و حتی سوال بسیاری از گیمرها این است که آیا GOD of War: Ragnarok برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد یا خیر.

پاسخ به این سوال ساده نیست، اما اکثر رسانه های معتبر بازی سازی انگلیسی زبان به این سوال پاسخ داده اند.
لطفا تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید.

مربوط به GOD OF WAR

انتشار God of War Ragnarok برای کامپیوتر – رویای شیرین یا حقیقت…؟

افرادی که اخبار بازی را دنبال می کنند می دانند که سونی و زیرمجموعه هایش به صورت مخفیانه کار می کنند و برخلاف زیرمجموعه های مایکروسافت، اخبار کمتر رسانه ای است.

استودیو سانتا مانیکا و سونی به طور رسمی خبر عرضه این بازی رایانه ای جدید را تایید یا تکذیب نکرده اند. این در تضاد کامل با گذشته ای نه چندان دور است که به شدت رد شده است. اما به طور کلی، نباید انتظار داشته باشید که در روزهای اولیه آن را برای رایانه های شخصی عرضه کنید و استراتژی فعلی سونی احتمالاً چندین نسخه انحصاری را پس از بازی ویدیویی اواسط نسل نهم ارائه می کند.

برخی از روزنامه نگاران بازی نیز بر این باورند که حرکت سونی در پایان نسل هشتم بازی های ویدیویی با هدف جذب مخاطبان رایانه و آوردن آنها به کنسول پلی استیشن (PS5) است که بعید است.

فینال اخبار بازی ویدیوها و بازی های PlayMag Media را دنبال کنید!

اگر Ragnarok God of War برای PC منتشر شود چه واکنشی نشان می دهید؟
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر و به ویژه تغییر سیاست سونی و انتشار بازی های انحصاری برای پلتفرم رایانه های شخصی به اشتراک بگذارید.

منبع: بازی Mag

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید

[کل: 1 میانگین: 5]