منو سایت

آیا امکان کاهش یا افزایش هزینه بازی های استیم وجود دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آیا امکان کاهش یا افزایش هزینه بازی های استیم وجود دارد؟

بدون شک استیم یکی از پرطرفدارترین پلتفرم های دنیاست که سیاست های کاربرپسند آن باعث شده است که امروزه شاهد چند صد میلیون بازیکن و خرید و گردش زیاد در این پلتفرم باشیم. امروزه پلتفرم های زیادی سعی در رقابت با استیم دارند که نمونه بزرگ و بارز آن فروشگاه اپیک گیمز است که با وجود هزینه های هنگفتی که منجر به زیان مالی این شرکت شد، نتوانست به رقیبی جدی تبدیل شود. خطر برای Steam یکی از سوالاتی که ممکن است گیمرهای ایرانی با توجه به اتفاقات ماه های اخیر (افزایش قیمت بازی ها در منطقه ترکیه) داشته باشند این است که آیا امکان کاهش یا افزایش قیمت بازی های استیم وجود دارد که قصد داریم به آن پاسخ دهیم. این سوال در زیر

لطفا تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید.

به Steam متصل است

دلیل تغییر قیمت بازی های استیم چیست؟

اگر شما هم بروید ما بازی را میخریم اما با توجه به اتفاقات چند ماه اخیر، مطمئن نیستید که بازی مد نظر شما افزایش یا کاهش قیمت داشته باشد یا خیر، باید بدانید که چنین چیزی بستگی به شرایط اقتصادی وضعیت اکانت استیم شما دارد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید حتی کاهش قیمت بازی های استیم غیرممکن نیست و در صورت افزایش ارزش پول این کشور، قیمت ها به همین میزان کاهش پیدا می کند. دلیل این امر این است که بین ارزش پول و قیمت بازی ها تعادل وجود دارد.

اما نکته منفی این است که اگر ارزش پول این کشور کاهش پیدا کند، قیمت بازی ها خیلی سریع افزایش می یابد و اگر ارزش پول این کشور به روال خوب خود بازگردد، یا قیمت کاهش نمی یابد یا خیلی دیر اتفاق می افتد. .

اما در هر صورت تغییر قیمت بازی های استیم (کاهش یا افزایش) در استیم بسیار طبیعی است.

فینال اخبار بازی ویدیوها و بازی های PlayMag Media را دنبال کنید!

نظر شما در مورد سیاست کاهش یا افزایش قیمت بازی های استیم چیست؟

لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید

[کل: 1 میانگین: 5]