منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • آگهی استخدام سونی از اضافه شدن یک شبیه ساز پلی استیشن 3 به پلی استیشن 5 خبر می دهد.

آگهی استخدام سونی از اضافه شدن یک شبیه ساز پلی استیشن 3 به پلی استیشن 5 خبر می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آگهی استخدام سونی از اضافه شدن یک شبیه ساز پلی استیشن 3 به پلی استیشن 5 خبر می دهد.

طبق آخرین اخبار بازی، سونی اخیراً آگهی استخدام یک مهندس توسعه نرم افزار را منتشر کرده است که در شرح شغل آن به شبیه ساز قدیمی پلی استیشن اشاره شده است. بنابراین، می‌توان نتیجه گرفت که شرکت مذکور در حال توسعه یک شبیه‌ساز پلی‌استیشن 3 برای اجرا به جای استریم بر روی کنسول پلی‌استیشن 5 است.

با راه اندازی سرویس جدید پلی استیشن پلاس، کاربران کنسول های پلی استیشن 3 و پلی استیشن 4 به مجموعه بزرگی از آثار نسل های قبل دسترسی دارند. در حالی که مشترکین PS Plus می توانند بازی های پلی استیشن 1، پلی استیشن 2 و پی اس پی را دانلود کرده و آنها را روی کنسول خود امتحان کنند، بازی های سرویس پلی استیشن 3 فقط قابل پخش است. اگرچه برخی از بازیکنان با این مشکلی ندارند، اما این ویژگی در همه مناطق موجود نیست و بسیاری دیگر به دلیل سرعت پایین اینترنت قادر به استفاده از آن نیستند.

این بازیکنان امیدوارند با ارائه شبیه ساز کنسول پلی استیشن 3 از سونی بتوانند بازی های این پلتفرم را بر روی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 تجربه کنند، حال به نظر می رسد در آینده ای نزدیک این هدف محقق شود. طبق یک آگهی شغلی ارسال شده توسط مالک پلتفرم پلی استیشن، این شرکت قصد دارد یک مهندس توسعه نرم افزار را برای پیوستن به “تیم ابزار و فناوری در استودیو پلی استیشن” استخدام کند و وظیفه پشتیبانی از عناوین کلاسیکی را که برای کنسول های پلی استیشن عرضه می شوند، بر عهده خواهد داشت. 5 اضافه شده است مناسب است.

در شرح وظایف این نیروی جدید آمده است که «بازی های کلاسیک از طریق شبیه سازهای پلتفرم های قدیمی بر روی کنسول های پلی استیشن اجرا خواهند شد». به عنوان یک مهندس کلاسیک، استخدام شده با گروهی از مهندسان، توسعه دهندگان و تیم های QA برای اشکال زدایی، افزودن ویژگی های جدید و ساخت شبیه سازهای جدید همکاری نزدیکی خواهد داشت.

شبیه ساز پلی استیشن 3 پلی استیشن 5

PS Plus Premium کلاسیک های زیادی دارد

از آنجایی که پلتفرم های قدیمی پلی استیشن دیگر نیازی به شبیه ساز نداشتند، بسیاری از افراد به این نتیجه رسیدند که هدف از استخدام جدید سونی ایجاد شبیه ساز کنسول پلی استیشن 3 بوده است.در آگهی استخدام به برخی «نیازها و توانایی ها» اشاره شده است. از جمله آنها می توان به “تجربه در ایجاد نرم افزار قابل استفاده بر روی کنسول های بازی و کامپیوتر” و “ایجاد راه حل های خودکار که در مقیاس هزاران محصول مشابه کار می کند” اشاره کرد. علاوه بر این، فرد متقاضی این فرصت شغلی باید «تجربه قابل قبولی در ساخت بازی های AA یا AAA برای کنسول های پلی استیشن» و «نویسندگی فیلمنامه» داشته باشد.

اخیرا رسانه های مختلف از ثبت پتنتی توسط سونی خبر داده اند که بر اساس آن زمینه استفاده از لوازم جانبی کنسول های قدیمی پلی استیشن در پلی استیشن 5 فراهم می شود.این پتنت که به سیستم ها و روش های تبدیل کدهای قدیمی معروف است. به کد به روز شده (سیستم ها و روش های تبدیل کد قدیمی به کد به روز شده) این گزینه را در اختیار کاربران کنسول PS5 قرار می دهد که شامل مواردی مانند EyeToy، PS Mouse استفاده از PSP Go و کارت حافظه است.

نظر شما در مورد افزودن شبیه ساز پلی استیشن 3 به پلی استیشن 5 چیست؟ آیا از این کار استقبال می کنید یا پخش بازی های پلی استیشن 3 را ترجیح می دهید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer