منو سایت

آپدیت 18.2 بازی PUBG وضوح 4K و نقشه جدیدی را به ارمغان آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت 18.2 بازی PUBG وضوح 4K و نقشه جدیدی را به ارمغان آورد

آخرین آپدیت بازی PUBG در کنار نقشه نهم بازی، گزینه های گرافیکی بیشتری از جمله رزولوشن 4K برای کنسول های جدید منتشر شد. آخرین به روز رسانی بازی PUBG محتوای زیادی را برای بازیکنان به ارمغان آورد و برای اولین بار قابلیت ایجاد و طراحی پوسته ها را اضافه کرد و در نهایت بسیاری از باگ ها برطرف شد. در ادامه به همه تغییرات این به‌روزرسانی خواهیم پرداخت.

آپدیت بازی PUBG 18.2 امروز برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی در دسترس است. سرورهای بازی برای مدت کوتاهی از دسترس خارج می شوند و پس از آن قابلیت دانلود آپدیت فعال می شود. این به روز رسانی یک نقشه جدید اضافه می کند. وضوح گرافیکی بازی را به 4K برای کنسول های جدید ارتقا می دهد و لذت آن را دوچندان می کند.

Deston، نقشه جدید PUBG

نهمین نقشه بازی PUBG به مساحت 8 کیلومتر مربع با نام Deston بالاخره از راه رسید. این نقشه شامل مناطق مختلف با آب و هوای متغیر است، به عنوان مثال قسمتی از نقشه کوهستانی، قسمتی دیگر پر آب و قسمتی پوشیده از آسمان خراش است. می توانید نسخه VR نقشه Deston را از وب سایت بازی مشاهده کنید. لازم به ذکر است که حالت های مختلفی مانند انفرادی، دو و تیمی و همچنین sandbox و مسابقات سفارشی موجود است.

نقشه Deston pubg

توسعه دهنده نوشته است که امکان وجود ربات در این نقشه وجود دارد. وسایل نقلیه مختلفی از جمله قایق و انواع موتورسیکلت مورد استفاده قرار گرفت. مهم ترین قسمت نقشه به نام ریپتون ارتفاع بلندترین برج تاریخ PUBG است و می توانید به بالاترین نقطه این برج ها سفر کنید. البته مراقب تک تیراندازها باشید و طعمه آنها نشوید. نقشه جدید PUBG با یک سری آیتم های خاص منتشر شد که فقط در یک مکان خاص قابل استفاده هستند.

برج نوردی در آپدیت pubg

با اضافه شدن برج های بلند، این سوال پیش می آید که چگونه از آنها بالا می روید؟ از پله ها استفاده نخواهید کرد. اما یک ویژگی جدید به نام Ascender به شما کمک خواهد کرد. یک آیتم جدید به شما داده می شود و سپس باید مانند فیلم های ماموریت غیرممکن از پنجره های برج بالا بروید. در این حالت نمی توانید آیتم را غارت کنید و فقط می توانید بالا و پایین بروید. البته به یاد داشته باشید که حریف می تواند شما را از پا در بیاورد و در نتیجه بالا رفتن از برج خطرات خاص خود را دارد.

به روز رسانی PUBG 18.2

یکی دیگر از موارد جدید دکل های مخابراتی است. با استفاده از این دکل ها می توانید سریعتر از زمین دور شوید. فقط از دکل بالا بروید و سپس چتر خود را در حالی که به پایین می پرید باز کنید و به این صورت در اطراف نقشه حرکت کنید. این امکانات به شما کمک می کند تا به سرعت به مقصد برسید و از منطقه خطر خارج شوید. آپدیت 18.2 بازی PUBG قابلیت استفاده از پهپاد را نیز فراهم می کند و همچنین برخی از درها با کارت امنیتی مخصوص باز می شوند.

پمپ بنزین آخرین ویژگی جدید بازی است که می توان آن را در نقشه Deston پیدا کرد. نه تنها می توانید بنزین را پر کنید و به حرکت ادامه دهید. همچنین می توانید پمپ بنزین را منفجر کنید و به دیگران صدمه بزنید.

گرافیک 4K بازی PUBG

کاربران کنسول Xbox Series X با دریافت آپدیت 18.2 بازی PUBG می توانند بازی را با کیفیت 4K تجربه کنند. اگر Xbox Series X دارید؛ می توانید با وضوح 4K و 60 فریم بازی کنید. Xbox Series X فقط می تواند بازی های Full HD را اجرا کند. رزولوشن 4K برای پلی استیشن 5 در دسترس نیست و به نظر می رسد این کنسول نمی تواند بازی هایی را با کیفیت 4K و 60 فریم انجام دهد. در این صورت می توانید از وضوح QHD استفاده کنید. اگر مانیتور 4K ندارید؛ وضوح به Full HD کاهش یافته است.

آپدیت جدید PUBG رزولوشن بازی را روی کنسول های نسل هشتم نیز بهبود می بخشد و گرافیک بازی مطابق با استانداردهای امروزی است. در نهایت باید بگوییم که یک تفنگ سرعتی به نام O12 اضافه شده است و قایق بادی می تواند شما را هم روی آب و هم در هوا جابجا کند. بدون شک شما قبلا این قایق را در بازی GTA دیده اید و نحوه استفاده از آن را می دانید. این قایق 5 نفر را حمل می کند و فقط در نقشه Deston موجود است.

منبع: PUBG News