منو سایت

آپدیت مورد انتظار داشبورد Battlefield 2042 به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت مورد انتظار داشبورد Battlefield 2042 به تعویق افتاد

آپدیت مورد انتظار داشبورد Battlefield 2042 به تعویق افتاد

DICE آپدیت اصلی بعدی را برای Battlefield 2042 – که شامل یک داشبورد کاملاً جدید است – به هفته آینده موکول کرده است. در یک پست انجمن، DICE اعلام کرد که پچ 3.3 (که قبلاً قرار بود در این هفته ارائه شود) اکنون به تعویق افتاده است، بنابراین تیم “بهترین موقعیت را برای پشتیبانی در صورت مشکلاتی که ممکن است در آخر هفته ایجاد شده باشد” است.

در همین رابطه، DICE اعلام کرد که ماموریت‌های هفتگی بتلفیلد 2042 که قبلاً متوقف شده بود، برای این هفته متوقف می‌شوند. آپدیت 3.3 از هفته آینده دوباره آنها را ارائه خواهد کرد.

در حال پخش: بررسی ویدیویی بازی Battlefield 2042

در مورد به‌روزرسانی Battlefield 2042 3.3، این شامل رابط کاربری «به‌روزرسانی» Scoreboard است، چیزی که طرفداران از سال گذشته به دنبال آن بودند. داشبورد جدید هم مرگ‌ها و هم قتل‌ها را نشان می‌دهد، و همچنین تصویری از نحوه عملکرد هر تیم و به‌ویژه رهبران امتیازات هر طرف را نشان می‌دهد.

DICE گفت: “از نظرات و پیشنهادات شما در این مورد متشکریم، همه ما عمیقا از آن قدردانی می کنیم.”

فقدان یک تابلوی امتیاز جامع در آغاز سال 2021 یکی از رساترین انتقادات طرفداران به Battlefield 2042 بود. بازیکنان باید سر خود را بخراشند که چرا چنین تابلویی در بازی‌های قبلی وجود نداشت.

علاوه بر این، به‌روزرسانی 3.3 برای Battlefield 2042، باندل افسانه‌ای انحصاری Steadfast را به عنوان یک جایزه رایگان برای افرادی که یکی از نسخه‌های گران‌تر بازی را برای جبران تاخیر در فصل 1 خریداری کرده‌اند، معرفی می‌کند.

پچ 3.3 همچنین شامل “مجموعه کوچکی از اصلاحات اضافی” است و اینها و موارد دیگر در هفته آینده هنگامی که یادداشت‌های کامل مربوط به اصلاح منتشر شود به اشتراک گذاشته خواهد شد.

Battlefield 2042 نتوانست انتظارات فروش EA را برآورده کند، اما همچنان سال 2021 را به عنوان پنجمین بازی پرفروش در ایالات متحده به پایان رساند. مدیریت EA معتقد است که این بازی در دراز مدت موفق خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.