منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • آپدیت ماه مارس کنسول ایکس باکس با کنترل های بهبود یافته و ویژگی های جدید منتشر خواهد شد

آپدیت ماه مارس کنسول ایکس باکس با کنترل های بهبود یافته و ویژگی های جدید منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت ماه مارس کنسول ایکس باکس با کنترل های بهبود یافته و ویژگی های جدید منتشر خواهد شد

مایکروسافت قابلیت آپدیت ماه مارس را برای کنسول ایکس باکس معرفی کرد که شامل افزودن بازی ها به منوی رزومه سریع و همچنین به روز رسانی گیم پد می باشد. طبق آخرین اخبار سخت افزاری، به زودی طی یک آپدیت کامل، تغییرات جدیدی برای دارندگان کنسول ایکس باکس منتشر می شود و کاربران می توانند با دانلود فایل آپدیت، بهترین تجربه بازی و تجربه منوهای کنسول را تجربه کنند. در ادامه با بازی پارسی همراه باشید تا به ویژگی های آپدیت ایکس باکس بپردازیم.

مایکروسافت از تجربه کاربری داشبورد ایکس باکس مراقبت می کند و توسعه دهندگان مختلف دائماً روی به روز رسانی های جدید کار می کنند. این آپدیت ها توسط افراد داخلی تست شده و در نهایت نسخه نهایی به دست کاربران می رسد. به‌روزرسانی ماه مارس کنسول ایکس‌باکس شامل ویژگی‌های جدیدی از جمله امکان پین کردن بازی‌ها به منوی رزومه سریع است. قابلیت از سرگیری سریع به بازیکنان این فرصت را می دهد که بدون ورود به منو بازی را ادامه دهند و دیگر نیازی به ذخیره بازی در زمان خاصی ندارید.

به روز رسانی ایکس باکس در ماه مارس

ویژگی های به روز رسانی ایکس باکس در ماه مارس

پس از دریافت به‌روزرسانی کنسول ایکس‌باکس، یک منو به بخش «برنامه‌ها و بازی‌های من» اضافه می‌شود، بنابراین می‌توانید بازی‌هایی را که از Quick Resume پشتیبانی می‌کنند به این بخش اضافه کنید و آنها را سریع‌تر پیدا کنید. یکی دیگر از قابلیت های به روز رسانی ایکس باکس، افزودن ویژگی های جدید به دکمه Share Gamepad است. این دکمه قبلا برای ذخیره تصاویر و ویدیوهای بازی استفاده می شد. می تواند کارهای دیگری مانند خاموش کردن تلویزیون، باز کردن لیست دوستان، باز کردن منوی دستاوردها و غیره را انجام دهد.

اگر علاقه ای به گرفتن اسکرین شات از بازی ها ندارید، مایکروسافت به شما امکان می دهد دکمه اشتراک گذاری را در به روز رسانی کنسول ایکس باکس تغییر دهید. می توانید عملکرد این دکمه را تغییر دهید. یکی دیگر از ویژگی های آپدیت ایکس باکس در ماه مارس، تغییر تنظیمات صدا است. تنظیمات جدید به شما امکان می دهد جزئیات صدای دستگاه های HDMI را تغییر دهید. فناوری Dolby Atoms برای سینمای خانگی نیز فعال است و با نصب آپدیت صدای بسیار بهتری را خواهید شنید.

به روز رسانی ایکس باکس

ویژگی استریم Twitch Xbox اخیراً فعال شده است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که از طریق داشبورد استریم کنید و یک گزینه را انتخاب کنید. گفتنی است این قابلیت از سال گذشته تست شده و در نهایت اواخر بهمن ماه به کنسول اضافه شد. به‌روزرسانی قبلی کنسول ایکس‌باکس نیز بارگذاری منوی راهنما را سرعت بخشیده و باگ‌هایی را که مانع از انجام این کار می‌شد، حذف کرد.

مایکروسافت اخیراً در صورت داشتن اتصال اینترنت پرسرعت، پشتیبانی از ماوس و صفحه کلید را به xCloud اضافه کرده است. می توانید به راحتی بازی کنید. به‌روزرسانی ماه مارس برای کنسول ایکس‌باکس به زودی منتشر می‌شود، پس بازی‌های مارس Xbox را ببینید.

منبع: VGC