منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • آپدیت فصل 9 The Division 2 در 12 می با حالت، ویژگی و عناصر جدید ارائه می شود.

آپدیت فصل 9 The Division 2 در 12 می با حالت، ویژگی و عناصر جدید ارائه می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت فصل 9 The Division 2 در 12 می با حالت، ویژگی و عناصر جدید ارائه می شود.

بخش 2 به زودی محتوای جدید زیادی دریافت می کند. یوبی سافت اعلام کرده است که آپدیت مورد انتظار فصل 9: Hidden Alliance در 12 می (12 می) با معرفی یک حالت جدید و موارد دیگر عرضه خواهد شد. این تازه شروع است، زیرا فصل‌های دیگری نیز وجود دارد – فصل‌های 10 و 11 – که در بقیه سال‌های 2022 می‌آیند.

اتحاد پنهان یک هدف دشمن جدید اضافه می کند، کاپیتان لوئیس، فرمانده سابق لشکر که سوگند خود را شکست و خائن شد. قبل از اینکه بازیکنان بتوانند با لوئیس روبرو شوند، ابتدا باید چهار زیردستان او را در برابر پسر واقعی شکست دهند.

یک حالت جدید به نام Countdown نیز در آپدیت Hidden Alliance آمده است. Countdown که به عنوان حالت تعاونی “فشرده” توصیف می شود، به هشت بازیکن 15 دقیقه فرصت می دهد تا کارخانه را تثبیت کنند تا از انسداد جلوگیری کنند.

«نمایندگان در دو تیم چهار نفره از نقاط مختلف نقشه شروع می‌کنند و باید برای غلبه بر چالش با هم کار کنند. یوبی سافت گفت که این لشکر با برخی از دشمنان شناخته شده روبرو می شود و باید آنها را دفع کند تا نیروگاه را ایمن کند، سپس قبل از اتمام زمان، درخواست بازیابی کند.

یک ویژگی جدید به نام Expertise نیز در The Division 2 در آپدیت فصل 9 ارائه می شود. این ویژگی به بازیکنان اجازه می دهد تا تجهیزات خود را با ارتقاء ارزش پایه هر قطعه برای مواردی مانند آسیب، زره و آمار مهارت بهبود بخشند. “بازیکنان می توانند تجربه خود را با استفاده از هر عنصر بازی افزایش دهند. استفاده از عناصر متنوع تر به معنای بالا بردن سطح آنهاست. این متخصص همچنین به بازیکنان اجازه می دهد تا آمار اولیه هر آیتم را افزایش دهند و به سقف قدرت جدیدی برسند.

بخش 2 به رشد خود ادامه می دهد
بخش 2 به رشد خود ادامه می دهد

فصل 9 دیویژن همچنین سلاح‌ها و تجهیزات جدیدی از جمله کیت تجهیزات Heartbreaker، چیزهای عجیب و غریب بیشتر و آیتم‌های نام‌گذاری شده اضافه می‌کند.

همزمان با شروع فصل نهم، یوبی‌سافت The Division را برای همه بازیکنان در ایکس‌باکس و پلی‌استیشن و همچنین برای رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه Epic Games و Ubisoft Connect رایگان می‌کند. این بازی همچنین برای Stadia، Luna و Ubisoft + برای این دوره رایگان خواهد بود.

فرنچایز Division در آینده با انتشار تیرانداز رایگان The Division Heartland گسترش بیشتری خواهد یافت. همچنین یک بازی موبایلی مبتنی بر The Division وجود دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.