منو سایت

آپدیت رایگان Ascension حالت Coop را به بازی Returnal اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت رایگان Ascension حالت Coop را به بازی Returnal اضافه می کند

پلی استیشن در قسمت جدید State of Play محتوای بازی جدیدی از Returnal معرفی کرده است. به روز رسانی تکراری که Ascension نام دارد به زودی منتشر می شود و ویژگی های جدیدی مانند حالت گروهی و حالت جدید را به آن اضافه می کند. برای رسیدگی به محتویات آپدیت رایگان Returnal با پارسی گیم همراه باشید.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، آپدیت Returnal با نام Ascension در تاریخ ۲۳ مارس (۳ فروردین) به صورت رایگان در اختیار دارندگان پلی استیشن ۵ قرار خواهد گرفت. این به روز رسانی که نسخه 3.0 را به ارمغان می آورد، دارای ویژگی های منحصر به فردی است که تجربه بازگشت را برای گیمرها لذت بخش می کند. از جمله این ویژگی ها حالت تعاونی است و بازیکنان می توانند در دنیای تاریک و ترسناک بازی با دوستان خود ماجراجویی را تجربه کنند.

تلاش برای بازی به صورت گروهی به این معنی است که روند گیم پلی Returnal ساده شده است و برعکس، چالش جدیدی است که باید با دوست خود دنبال کنید. به روز رسانی Returnal حالت جدیدی به نام Tower of Sisyphus را نیز اضافه می کند که چالش جدی تری نسبت به مراحل قبلی دارد. این بخش فقط در صورتی کار می کند که قفل Icarian Grapnel را باز کنید.

آپدیت رایگان Ascension حالت Coop را به بازی Returnal اضافه می کند

تریلر بسته الحاقی Returnal Ascension منتشر شد

به روز رسانی توابع بازگشت

این حالت بازی Return پر از چالش های خطرناک و سخت است و شما باید با از بین بردن تمامی دشمنان در کلاس های مختلف این برج و در نهایت از بین بردن دشمن بزرگ بازی به بالاترین نقطه برسید. این بخش به عنوان محتوای رایگان در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. کارگردان بازی هری کروگر در مورد تصمیم تبدیل بازی تک نفره به یک بازی گروهی صحبت کرد و نوشت که تکمیل بازی به صورت انفرادی برای برخی از بازیکنان دشوار است و برخی از افراد دوست دارند بازی را به صورت دوئت با دوستان تجربه کنند.

حالت بازی بازگشت تعاونی توسط دو بازیکن دنبال می شود و بازیکنان می توانند قدرت خود را برای شکست دادن دشمنان مختلف بازی ترکیب کنند. لازم به ذکر است که پیشرفت بازی به شخصی که میزبان می شود بستگی دارد. این بدان معناست که بازیکن می تواند در هنگام مبارزه با دشمن ارزشمند، دوست خود را دعوت کند که مرحله را از دست بدهد. بازیکن مجبور نیست تمام بخش های تعاونی را طی کند.

بخش “برج سیزیف” با الهام از افسانه سیزیف بی پایان است و بازی را به ریشه های آرکید خود باز می گرداند. مدیر Returnal گفت که با بالا رفتن از طبقات برج بازیکن با چالش های سخت تری روبرو می شود و رسیدن به آخرین نقطه ممکن نیست اما این قسمتی است که در نهایت نتیجه بازیکن مهم است. این حالت دقیقا مشابه بازی های آرکید است که سرگرم کننده است و روند بی پایان آن می تواند ادامه داشته باشد.

انتظار می رود که به روز رسانی Returnal در تاریخ 3 آوریل برای پلی استیشن 5 منتشر شود. در خبری دیگر، استودیو Returnal در حال ساخت یک بازی جدید است.

منبع: VGC