منو سایت

آپدیت جدید PUBG New State قدرت خودروها را کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت جدید PUBG New State قدرت خودروها را کاهش می دهد

صفحه توییتر PubJie New State در یک توییت جدید جزئیات به روز رسانی جدید را ارائه می دهد. آپدیت جدید PUBG New State برای تغییر پایداری و دوام خودروها منتشر شد. زیرا PubJie New State یک بازی تیراندازی بتل رویال است. وسایل نقلیه بسیار مهم هستند و بازیکنان به تازگی روش جدیدی برای شلیک از داخل ماشین کشف کرده اند و این قسمت باید در یک آپدیت جدید حذف شود تا تعادل در بازی بازگردد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد بازی، سازندگان Krafton به این نتیجه رسیده اند که استفاده از وسایل نقلیه به عنوان وسیله حمل و نقل کارت افزایش چشمگیری داشته و تعادل بازی به هم خورده است. آپدیت جدید PUBG New State در روزهای آینده منتشر خواهد شد تا تعادل بازی را بازگرداند و مقاومت آن ها در برابر حملات را کاهش دهد. از طرفی امکان تیراندازی از داخل خودرو ممنوع خواهد بود. بازیکنان متوجه شده اند که پس از تخریب درب ماشین، قابلیت تیراندازی فعال می شود و این موفقیت فرصتی را برای بازیکنان ایجاد می کند که سریعتر برنده شوند.

به‌روزرسانی وضعیت جدید PUBG

ویژگی‌های به‌روزرسانی وضعیت جدید PUBG

با انتشار یک آپدیت جدید، استودیوی توسعه پایداری ماشین ها و همچنین سرعت لگد زدن اسلحه در هنگام رانندگی را تغییر می دهد، بنابراین بازیکنان باید از ماشین خارج شده و روی زمین بجنگند. با انتشار آپدیت جدید PUBG New State، امکان تیراندازی از داخل درب تخریب شده از بین رفت و در نهایت با کاهش پایداری خودرو و همچنین علامت گذاری دشوار، تیراندازی در داخل خودرو به کاری دشوار تبدیل شد.

بخش دیگر به‌روزرسانی PubJie New State مربوط به خودروی الکتریکی Volta است. این خودرو نسبت به بقیه صدای کمتری دارد و به دلیل سرعت بالایش بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. توسعه دهنده شتاب خودرو را در حالت دریافت افزایش داده است و همچنین رانندگی در پیچ ها برای حفظ تعادل در بازی کمی سخت تر شده است. به طور کلی، آپدیت جدید ویژگی هایی را که بازیکنان کشف کرده اند تغییر می دهد تا افراد بیشتری بتوانند از بازی لذت ببرند.

کرافتن علاوه بر تغییر عملکرد خودرو، صدا را نیز افزایش داده است تا بازیکنان PUBG New State بتوانند حضور آن را در محیط تشخیص دهند. زیرا با تیراندازی روبرو هستیم که هدف اصلی او نبردی هیجان انگیز است. باید بین همه بخش ها تعادل وجود داشته باشد و بازیکنان باید به جای استفاده مداوم از ماشین ها و وسایل نقلیه دیگر از سلاح استفاده کنند و به تنهایی بجنگند. آپدیت جدید PUBG New State در روزهای آینده به عنوان آپدیت از ماه مارس منتشر خواهد شد. New State نسخه بهبود یافته و مدرن بازی PubJie Mobile است که برای اندروید و iOS منتشر شده است.

منبع: GamingonPhone