منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • آپدیت جدید eFootball 2022 عملکرد بهتری نسبت به بازی FIFA 22 پارسی دارد.

آپدیت جدید eFootball 2022 عملکرد بهتری نسبت به بازی FIFA 22 پارسی دارد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت جدید eFootball 2022 عملکرد بهتری نسبت به بازی FIFA 22 پارسی دارد.

من فکر نمی کنم که شما این گفته را باور نکنید. اما آپدیت جدید بازی eFootball 2022 به قدری گیم پلی بازی را بهبود بخشیده است که می توان گفت بازی حس بهتری نسبت به FIFA 22 دارد. عرضه شبیه ساز فوتبال کونامی در سال گذشته با تمسخر گیمرها مواجه شد و O 2022 نامگذاری شد. بدترین بازی سال انتشار آپدیت 1.0 بازی منجر به رفع اکثر مشکلات فنی شد و در نهایت می توان این بازی را تست کرد. در زیر به تغییراتی می پردازیم که این بازی را بهتر از FIFA 22 کرده است با بازی پارسی همراه باشید.

همان ابتدای نصب آپدیت جدید eFootball 2022 می توان تغییرات بزرگ و قابل توجهی ایجاد کرد. انتقال بسیار سریع و نزدیک به واقعیت است. نحوه حرکت توپ در هوا و زمین نیز بسیار تغییر کرده است و در نتیجه تغییر بازی از دفاع چپ به جناح راست با پاس مستقیم حس شگفت انگیزی دارد.

آپدیت جدید eFootball 2022

مکانیسم های جدید فوتبال الکترونیکی 2022

مکانیسم های جدیدی برای بهبود سیستم حفاظتی و پاس ها گنجانده شده است. مثلا ضربه زدن با مدافعان قوی باعث می شود که مهاجم حریف حذف شود و اجازه حمله بی باک به او داده نشود. این سبک بازی فیزیکی بیشتر در لیگ جزیره و لیگ قهرمانان رایج است و به طور کلی در بازی های فیفا غایب است. بدیهی است که هنگام استفاده از عملکرد فشار بالا باید تمرکز زیادی داشته باشید و اگر هوشمندانه عمل نمی کنید. مهاجم حریف شما دریبل می زند. این سیستم عمق بیشتری به رقابت اضافه کرد.

همین امر را می توان در مورد مکانیسم پاس خیره کننده نیز گفت. این سیستم نحوه پاس دادن بازیکنانی مانند لوکا مودریچ را شبیه سازی می کند. فقط دکمه R2 را به همراه دکمه پاس فشار دهید تا پاس مناسب به مهاجم برسد. با قرار دادن مدافع در جای مناسب و جلوگیری از رسیدن توپ به مهاجم می توان از این سبک پاس محافظت کرد. این تغییرات باعث شده تا بازی و کشف نحوه بازی تیم مقابل به یک ویژگی مهم و اعمال تاکتیک های مختلف در بازی تبدیل شود.

سیستم پاسخگویی جدید لحظات عالی و هیجان انگیزی را خلق کرده است. به عنوان مثال کافی است یک پاس عمقی و هوایی برای کریستیانو رونالدو بفرستید تا او با یک ضربه برگشت توپ را به تور بچسباند. شبیه سازی بهبود یافته حرکت توپ و فیزیک بازیکنان را می توان در آپدیت جدید eFootball 2022 مشاهده کرد.علاوه بر این سیستم، هوش مصنوعی بازیکنان نیز افزایش یافته است و بازیکنان به عنوان یک تیم هماهنگ برای ایجاد فضای مناسب برای مهاجمان بازی می کنند.

مشکلات موجود فوتبال 2022

تیم هایی مانند فشار بر تیم حریف حملات هیجان انگیزی را تحریک می کنند و البته چنین تاکتیک هایی به سرعت نفس بازیکنان را کم می کند. این تغییرات باعث شده آپدیت جدید eFootball 2022 از نظر گیم پلی بهتر از FIFA 22 عمل کند و همان روندی را که از PES انتظار داریم را ارائه دهد. اگرچه تغییرات فنی در گیم پلی بازی قابل توجه است. اما هنوز محتوای خوبی وجود ندارد و طرفداران راضی نیستند.

بازی فوتبال 2022

یکی از مشکلات فوتبال 2022 نبود تیم واقعی است. فقط چند تیم واقعی وجود دارد و از آنجایی که بازی کاملاً آنلاین است. خبری از مواد خاص نیست. همچنین فقط بازی های دوستانه فعال است و قسمت مسابقه هنوز در دسترس نیست. به نظر می رسد کونامی در هفته های آینده یک مسابقه آنلاین راه اندازی کند و با پیشرفت بازی، این شرکت بر روی افزودن محتوا و حالت های جدید تمرکز خواهد کرد.

بازی eFootball 2022 با آپدیت جدید در حال تبدیل شدن به رقیب بزرگ فیفا 22 است و حالا باید منتظر انتشار محتوای اصلی بازی باشیم.

منبع: PushSquare