منو سایت

آپدیت جدید Apex Legends سرانجام واتسون را در Storm Point برطرف کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت جدید Apex Legends سرانجام واتسون را در Storm Point برطرف کرد

آپدیت جدید Apex Legends سرانجام واتسون را در Storm Point برطرف کرد

Respawn آپدیت جدیدی را برای Apex Legends منتشر کرده است. راه حل فعلی به مشکلی در Storm Point می پردازد که از زمان شروع رویداد Warriors Collection گریبان گیر Wattson، Rampart و Pathfinder شده است.

هنگامی که مجموعه Warriors در 29 مارس پخش شد، به‌روزرسانی همراه با یک عارضه جانبی پیش‌بینی‌نشده داشت، به‌طور ناگهانی استفاده از قابلیت‌های Wattson، Rampart و Pathfinder که نیاز به قرار دادن اشیا در حین بازی Storm Point دارند، به‌طور غیرضروری دشوار کرد.

این بدان معناست که می‌توانید سعی کنید دیوار آمپد رامپارت را بر روی زمین پایین بیاورید یا تفنگ Zipline’s Pathfinder را به دیوار شلیک کنید، و بازی مکان‌های معمولی خوب را به عنوان غیرقابل دسترس ثبت می‌کند و بازیکنان را از استفاده از این توانایی‌ها باز می‌دارد.

برای واتسون، این یک عصبانیت مخصوصاً سنگین، هرچند غیرعمدی بود کل این کیت به قرارگیری هدفمند توانایی تاکتیکی آن برای ایمن سازی محیط و توانایی نهایی برای رهگیری دکل بستگی دارد. بدون دسترسی مطمئن به هر یک، اساساً نمی توان آن را در Storm Point برای کل رویداد دو هفته ای بازی کرد.

این Hotfix همچنین مشکلات The Williams Sendoff و همچنین مشکلات مختلف نسخه‌های Apex Legends را برای PS5 و Xbox Series X | S برطرف می‌کند.

رویداد Warriors Collection فردا 12 آوریل به پایان می رسد. این بدان معنی است که این آخرین فرصت شما برای تکمیل جوایز رویداد و باز کردن لوازم آرایشی است که در این نشت اطلاعات غول پیکر از Apex Legends دیده می شود. این نشت همچنین نشان می‌دهد که نیوکاسل و تغییر نقشه Storm Point در فصل 13 اتفاق می‌افتد، که به نظر می‌رسد هر دو بعداً بر اساس شوخی‌های اخیر Respawn تأیید شده‌اند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.