منو سایت

آپدیت بزرگ بازی Sifu در ماه می منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت بزرگ بازی Sifu در ماه می منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار بازی، استودیو اسلوکلپ اعلام کرده است که روند انتشار آپدیت های بازی سیفو ادامه خواهد داشت و این استودیو در ماه می آپدیت بزرگ بازی سیفو را منتشر خواهد کرد.

Siphon اثری تحسین شده و موفق از استودیو Sloclope است که مدتی پیش منتشر شد. این بازی دارای چندین دستاورد است که فروش بیش از 500 هزار نسخه در سه روز اول انتشار تنها یکی از آنهاست. اما این بدان معنا نیست که کار بی نقص است. سیفو از مشکلات مختلفی رنج می‌برد و بسیاری از بازیکنان آن را خیلی سخت می‌دانند. به همین دلیل استودیو اسلوکلپ در قالب آپدیت و افزودن درجه سختی سعی در جلب رضایت بازیکنان دارد. استودیو Sloclope در یک پست توییتری اعلام کرد که اولین به‌روزرسانی بزرگ Sifu در ماه می در دسترس خواهد بود.

این تنها برنامه Sloclap Studio برای Sifo نیست. طبق توییت دیگری از استودیو، صاحبان نسخه لوکس سیفو در ماه می پوشش انحصاری شخصیت اصلی را دریافت خواهند کرد. این کاور به عنوان بخشی از به‌روزرسانی بزرگ Sifu در دسترس است. اگرچه سایر بازیکنان از این پوشش محروم هستند اما نباید کمی ناامید شوند. زیرا استودیو Slope اعلام کرده است که با توجه به آپدیت های بعدی، کاورهای بیشتری به بازی Sifo اضافه خواهد شد. همچنین استودیو اسلوکلپ از بازیکنان خواست تا ایده های خود را با اعضای تیم تولید به اشتراک بگذارند. اگرچه هیچ تضمینی برای اضافه شدن آنها به بازی وجود ندارد، اما استودیو قول داد که همه پیشنهادات را در نظر بگیرد.

آپدیت عالی بازی Sifu

به روز رسانی بزرگ Sifu را به یک بازی ساده تر تبدیل می کند

Sifu در حال حاضر بر روی پلتفرم های رایانه شخصی، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است. این اثر داستان جنگجوی ماهری را روایت می کند که قصد دارد انتقام پنج قاتل پدرش را بگیرد. به این ترتیب او بر بسیاری از خطرات غلبه می کند و با ارتقای مهارت خود، وارد نبرد با دشمنان مختلف می شود. علاوه بر ضربات و نیروهای مختلف، قهرمان بازی سیفو دارای یک طلسم جادویی است که از مرگ او جلوگیری می کند. بدین ترتیب پس از هر قتل تنها سن او افزایش می یابد و سپس به زندگی باز می گردد.

نظر شما در مورد آپدیت بزرگ بازی Sifu چیست؟ سطح سختی این کار هم شما را نگران می کند؟ آیا تصمیم دارید پس از انتشار این آپدیت و افزودن سطح سختی، بازی Sifo را امتحان کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt