منو سایت

آپدیت بزرگ بازی Elden Ring تغییرات بزرگی ایجاد خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت بزرگ بازی Elden Ring تغییرات بزرگی ایجاد خواهد کرد

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو FromSoftware به تازگی آپدیت بزرگی برای بازی Elden Ring منتشر کرده است که تجربه بازی Olden Ring را تغییر خواهد داد.

الدن رینگ با وجود نقاط قوت فراوان از مشکلات مختلفی رنج می برد. استودیو Fram Software به عنوان سازنده این اثر در قالب آپدیت های مختلف سعی دارد تا بازی را با تاثیرگذاری کم اجرا کند. در ادامه این روند، یک آپدیت بزرگ برای بازی Elden Ring منتشر شده است که بسیاری از قسمت ها را تغییر خواهد داد. همچنین، به‌روزرسانی 1.03 بازی Elden Ring کار را برای Speed ​​​​Runners سخت‌تر می‌کند.

با توجه به حجم زیاد تغییرات در آپدیت بزرگ الدن رینگ، سخت است که بدانید از کجا شروع کنید. اولین چیزی که باید به آن اشاره کنیم اصلاح خطاهای مربوط به کوئست های بازی آلدن رینگ است. NPC های Diallos، Nepheli Loux، Kenneth Haight و Gatekeeper Gostoc نیز ماموریت های جدیدی خواهند داشت.

به عنوان مثال، Quest Nepheli به دلیل پایان ناگهانی، بسیاری از بازیکنان را گیج کرد. بر اساس دیالوگ های استخراج شده از فایل های تست شبکه بازی Elden Ring مشخص شد که جستجو دارای قسمت های بیشتری است. اکنون در آپدیت بزرگ Elden Ring این امر محقق شده است. کوئست های Nepheli، Gostoc و Haight در قالب این آپدیت پایان بهتری خواهند داشت.

همانطور که انتظار دارید، یک Jar-Bairn NPC جدید مستقر در Jarbug وجود داشت. Jar-Bairn به Diallos مرتبط است که جستجوی آن نیز در قالب یک آپدیت بزرگ برای بازی Alden Ring تکمیل شده است. اکنون نقشه Elden Ring نام هر یک از NPC ها را نشان می دهد و می توانید مکان آنها را علامت گذاری کنید. همچنین فرود NPC بیشتری در “موقعیت های چندگانه” وجود دارد. علاوه بر این، شی Mimic’s Veil می تواند اشیاء بیشتری را تقلید کند.

به روز رسانی بزرگ برای Elden Ring

آپدیت بزرگ بازی Elden Ring مانعی در برابر مرد عنکبوتی است

از جنبه مثبت، به روز رسانی بزرگ Elden Ring تغییرات نگران کننده ای دارد. آسیب ناشی از Mimic Tear Ash که در بین بازیکنانی که علاقه ای به مبارزات جوانمردانه با باس ها ندارند بسیار محبوب است، کاهش یافته و الگوی رفتاری او تغییر کرده است. این تغییر باعث شرمساری بسیاری از بازیکنان شد. اگرچه حالات چهره مانند قبل نیست، اما گزارش های اولیه قدرت آن را نشان می دهد.

عنصر Hoarfrost Stomp Ash of War که در عنکبوت های Distortion2 استفاده می شود، میزبان تغییراتی مانند کاهش آسیب و افزایش زمان است. این ناقض استراتژی فعلی بازیکنان برای تکمیل حلقه الدن در کمتر از 30 دقیقه است. با این حال، اعضای SpeedSoul’s Discord معتقدند که یک جایگزین پیدا کرده اند. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

استودیوی FromSoftware بیلد Deathblight را حذف کرد که باعث ایجاد مشکل برای همه بازیکنان در حالت PvP شد. آپدیت بزرگ بازی Elden Ring طلسمی را که بدون هیچ تلاشی دشمن را می کشد تصحیح می کند. در نهایت شما می توانید در کمال آرامش به عنوان Co-op و PvP از Alden Ring لذت ببرید.

در آپدیت بزرگ بازی آلدن رینگ، قدرت های برخی از کیس ها افزایش می یابد. این باعث کاهش مصرف FP در طیف گسترده ای از طلسم ها، از جمله کمان بزرگ لورتا و شمشیر بزرگ کاریان می شود. گلینت استون شارد بزرگ نیز برد بالاتری دارد و سریعتر از قبل است.

نظر شما در مورد آپدیت بازی Alden Ring چیست؟ آیا این به‌روزرسانی شامل بخش‌هایی است که به دنبال آن هستید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PC Gamer