منو سایت

آپدیت بازی CrossfireX به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آپدیت بازی CrossfireX به زودی منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، در آینده نزدیک آپدیتی برای بازی CrossfireX (Crossfire X) منتشر خواهد شد که در آن بیش از 80 باگ برطرف شده و محتوای جدید از جمله نقشه ها و سلاح های جدید در دسترس خواهد بود.

CrossfireX سومین قسمت از سری CrossFire است که حدود یک ماه پیش به صورت انحصاری بر روی کنسول های Xbox منتشر خواهد شد. استودیو Remedy Entertainment یک بخش تک نفره ایجاد کرده است و Smilegate Entertainment یک بخش چند نفره رایگان برای Crossfire X ایجاد کرده است. کمپین رایگان CrossfireX شامل چندین ماموریت است که هر کدام شامل قسمت های مختلف است. در این بخش نبردهای بین دو گروه نظامی خصوصی به نام‌های Black List و Global Risk را مشاهده خواهید کرد. بخش چند نفره نیز تجربه ای شبیه به Counter-Strike: Global Offensive را ارائه می دهد که در آن دو گروه در حالت های مختلف با یکدیگر روبرو می شوند.

Crossfire X با گیم پلی ضعیف و سابقه کمپین نادرست که انتقادات زیادی را برانگیخت، مورد استقبال قرار نگرفت. پس از انتشار چنین فاجعه آمیزی، بسیاری از بازیکنان احساس کردند که Smile Gate از او حمایت نکرده و مشغول کار روی کار بعدی خود است. اخباری مبنی بر اضافه شدن محتوای بیشتری به CrossfireX وجود دارد.

Smilegate Entertainment توضیحاتی در مورد به روز رسانی بازی CrossfireX در وب سایت خود منتشر کرده است. بر این اساس، یک آپدیت بزرگ منتشر خواهد شد که بیش از 80 باگ و سایر مشکلات عملکردی را برطرف کرده و به طور قابل توجهی بازی را متعادل می کند. این حساسیت کنترلر، Hitbox و زمان پاسخ را تنظیم می کند. علاوه بر CrossfireX، دو نقشه جدید به نام‌های Invasion (حالت Spectre) و Submarine اضافه خواهد شد. سلاح های مجهز به صدا خفه کن و گردان های جدید نیز در اختیار بازیکنان قرار می گیرد.

آپدیت بازی CrossfireX Crossfire X

کمپین بازی CrossfireX از طریق بازی در دسترس است

تاریخ انتشار آپدیت بازی CrossfireX هنوز اعلام نشده است. انتظار می رود Smilegate Entertainment تاریخ انتشار این به روز رسانی را به زودی اعلام کند. دارندگان کنسول های Xbox Series و Xbox S Series اکنون می توانند Crossfire X را تجربه کنند.

نظر شما در مورد آپدیت بازی CrossfireX چیست؟ آیا با افزودن محتوای جدید به این اثر موافقید؟ آیا این بازی را امتحان کرده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt