منو سایت

آنها یک ژاکت 300 دلاری Call Of Duty را معرفی کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آنها یک ژاکت 300 دلاری Call Of Duty را معرفی کردند

اکتیویژن همکاری خود را با شرکت مد آلفا صنایع برای یک ژاکت بمب افکن بسیار زیبا اعلام کرده است. کاپشن پرواز Call of Duty x Alpha Industries B-15 در واقع برای اولین بار در جریان رویداد اعلامی Call of Duty: Vanguard سال گذشته رونمایی شد، اما اکنون برای همه برای خرید در دسترس است.

Activision و Alpha Industries گفتند که این ژاکت فقط در “تعداد بسیار محدود” موجود خواهد بود و ژاکت نیز ارزان نیست. قیمت آن 300 دلار است – اکنون می توانید آن را از وب سایت صنایع آلفا خریداری کنید.

ژاکت جدید Bomber CoD
ژاکت جدید Bomber CoD

گالری

اگر نمی‌خواهید این همه پول را هدر دهید، Activision این ژاکت را در Call of Duty: Vanguard و Warzone از طریق بسته Flyboy (1110 امتیاز COD) نیز به فروش می‌رساند. این با پوست اپراتور ارائه می شود، که “کپی دقیق” از ژاکت واقعی است. بسته DLC همچنین شامل یک کیف جدید killcam و لهجه MVP است. خرید یک ژاکت در زندگی واقعی نیز به شما یک کد برای بسته دیجیتال می دهد، بنابراین می توانید کت IRL را در بازی نیز بپوشید.

بسته Flyboy در CoD: Vanguard و Warzone
بسته Flyboy در CoD: Vanguard و Warzone

طراحی کت شامل کارت Caldera در آستر داخلی است که در واقع همان روشی است که برای اولین بار در جهان رونمایی شد. عبارت “No Guys, No Glory” در پشت و پچ Vanguard “Task Force” در جلوی سینه چاپ شده است. این ژاکت از سبک اصلی ژاکت B-15 الهام گرفته شده است که توسط خلبانان نیروی هوایی و نیروی دریایی ایالات متحده در دهه 40 قرن گذشته پوشیده شده است.

بازی Call of Duty: Warzone Season 2 Reloaded در حال انجام است. برای اطلاعات بیشتر، به تفکیک GameSpot از بهترین سلاح ها و تجهیزات Warzone برای فصل 2 Reloaded مراجعه کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.