منو سایت

آموزش بارگذاری مجدد گیفت کارت APEX Legend

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آموزش بارگذاری مجدد گیفت کارت APEX Legend


APEX Legend یکی از محبوب ترین عناوین بتل رویال و شوتر است که در سال 2019 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس و ویندوز منتشر شد. در این بازی شما با تعدادی بازیکن دیگر وارد میدان نبرد می شوید و باید تنها فرد یا تیمی باشید که علاوه بر مبارزه با یکدیگر پیروز میدان شوید. بارگیری گیفت کارت APEX Legend یکی از راه هایی است که به راحتی می توانید اعتبار حساب خود را در این بازی افزایش دهید و سلاح ها و تجهیزات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

آموزش بارگذاری مجدد گیفت کارت APEX Legend

پیشرفت شما در بازی Apex Legend به قدرت سلاح ها و تجهیزات شما در این بازی بستگی دارد. برای به دست آوردن سلاح های قدرتمند باید با خرید Apex Legend Coins تجهیزات مورد نظر را از فروشگاه درون بازی خریداری کنید. برای خرید ارزهای بازی Apex Legend باید اعتبار حساب کاربری خود را افزایش دهید که به راحتی می توانید با گیفت کارت این کار را انجام دهید. پس از خرید گیفت کارت، مراحل زیر را برای بازخرید گیفت کارت APEX Legend دنبال کنید:

  1. ابتدا با اشاره به این ارتباط به حساب Electronic Arts خود وارد شوید.
  2. از منوی سمت چپ روی گزینه Redeem Product Code کلیک کنید. در قسمت ارائه شده در قسمت کد محصول، کد گیفت کارت خریداری شده را وارد کرده و روی گزینه Next کلیک کنید تا گیفت کارت APEX Legend برای شما بارگیری مجدد شود و بتوانید از اعتبار کارت هدیه برای خرید تجهیزات لازم در این بازی. اگر دارید از آن استفاده کنید.

شارژ گیفت کارت APEX Legend

یادداشت مهم: لطفا توجه داشته باشید که گیفت کارت های بازی Apex Legend بر اساس مناطق مختلف در دسترس هستند و باید همان منطقه ای را که حساب شما تنظیم شده است دریافت کنید. در غیر این صورت گیفت کارت فعال نمی شود.