منو سایت

آمازون می خواهد سریالی درباره خدای جنگ بسازد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آمازون می خواهد سریالی درباره خدای جنگ بسازد

ددلاین گزارش می دهد که آمازون در حال مذاکره با پلی استیشن برای ساخت است سریال God of War و. مذاکرات در مراحل پایانی است و آمازون امیدوار است این سریال را به طور انحصاری در سرویس اشتراک Prime Video پخش کند. اقتباس از بازی های ویدیویی در سال های اخیر گسترش یافته است و آمازون علاوه بر God of War چندین پروژه دیگر از جمله Life is Strange را راه اندازی کرده است.

به گزارش پارسی گیم، سونی و آمازون هنوز در مورد این خبر اظهار نظری نکرده اند. ددلاین گزارش می دهد که God of War توسط تیمی متشکل از تهیه کنندگان و سازندگان باتجربه مانند Mark Fergus بررسی خواهد شد و یکی از بنیانگذاران پروژه Wheel of Time نیز نقشی کلیدی در سری جدید بازی خواهد کرد. استودیوی پلی استیشن پروداکشن که وظیفه تولید سریال ها و فیلم های تلویزیونی را بر عهده دارد. با آمازون همکاری نزدیکی خواهد داشت.

سریال خدای جنگ آمازون

ساخت سریال God of War با همکاری آمازون

در حالی که بازی های زیادی از سری God of War در هفده سال گذشته منتشر شده است. ساخت سریال تلویزیونی در سال 2022 رویای دیرینه ای است که در نهایت محقق خواهد شد. این سریال فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده و قرار است داستان آن تبدیل به یک مجموعه تلویزیونی تمام عیار شود. به نظر می رسد سری جدید از نظر فضاسازی و لحن به بازی God of War که در سال 2018 منتشر شد نزدیک باشد.

شرکت های بزرگی مانند آمازون و نتفلیکس طی سال ها به بازی های ویدیویی علاقه مند بوده اند و پروژه های موفقی را راه اندازی کرده اند. با انتشار انیمیشن آرکین، نتفلیکس نشان داد که می توان بازی های ویدیویی را به پروژه هایی با کیفیت بالا تبدیل کرد. HBO همچنین The Last of Us را می سازد و فیلمبرداری در کانادا ادامه دارد. آمازون به تازگی تولید سری Twisted Metal را اعلام کرده است و پروژه های اعلام نشده در دست ساخت هستند.

آمازون برنامه هایی برای مجموعه Mass Effect دارد و مراحل پیش تولید مجموعه Fallout در حال انجام است. دواین جانسون معروف به راک اندکی قبل از ساخت فیلمی بر اساس یک بازی محبوب اعلام کرد. موفقیت نتفلیکس در چند سال اخیر، شرکت های فیلمسازی را به صنعت بازی آورده است و جای تعجب نیست که هر روز در مورد پروژه های جدید بشنویم. با انتشار گزارش های اولیه سریال God of War، بحث های زیادی در مورد بازیگر نقش کریت به وجود آمده است و باید دید چه کسانی برای ایفای این نقش مهم انتخاب می شوند.

منبع: Kotaku