منو سایت

آمار فروش TMNT: Shredder’s Revenge منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آمار فروش TMNT: Shredder's Revenge منتشر شد

Dotemu که به عنوان ناشر بازی جدید لاک پشت های نینجا شناخته می شود، با اشاره به جدیدترین اخبار بازی، آمار فروش TMNT: Shredder’s Revenge را اعلام کرده است.

بازی TMNT: Shredder’s Revenge محصولی از استودیو Tribute Games است که به دلیل گرافیک پیکسلی، شخصیت های قابل بازی و مکانیک بازی مورد تحسین قرار گرفته است. اگرچه بازی Teenage Mutant Ninja Turtles از مشکلاتی مانند کیفیت صدای پایین و داستان کوتاه رنج می برد، اما توانست میانگین امتیاز 87 را در بین پلتفرم ها کسب کند.

حالا پس از گذشت حدود یک ماه از انتشار Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge، ناشر این اثر یعنی Dotemu آمار فروش خود را منتشر کرده است. بر این اساس، این بازی در هفته اول عرضه خود بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی بیش از یک میلیون نسخه فروخته است.

سیریل ایمبرت، مدیرعامل Dotemu در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «TMNT: Shredder’s Revenge یک بازی است که سال‌ها بود، زمانی که من بچه بودم و اولین کارتون Teenage Mutant Ninja Turtles را تماشا می‌کردم و سکه‌هایم را در دستگاه‌های اسلات می‌گذاشتم. من در حال ساخت یک آرکید TMNT هستم، می‌خواستم روی آن کار کنم. ما صمیمانه از Nickelodeon به خاطر فرصتی که برای ارج نهادن به دوره ای از لاک پشت های نینجا جهش یافته که عمیقاً زندگی همه افراد در Dotemu را تحت تأثیر قرار داد، تشکر می کنیم. ما همچنین از دوستان خود در استودیوی Tribute Games سپاسگزاریم که به طرز ماهرانه‌ای هیجان نبرد کلاسیک بین لاک پشت‌ها و قبیله پا را در بازی جدید و سرگرم‌کننده خود به تصویر کشیده‌اند.»

بنیانگذار Tribute Games ژان فرانسوا میجر در مورد Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge گفت: «استودیوی ما شروع به ایجاد فصل جدیدی در تاریخ مجموعه Teenage Mutant Ninja Turtles کرد که برای ما بسیار مهم است. خیلی خوب است که TMNT: Shredder’s Revenge توجه طرفداران قدیمی ژانر beat’em up را به خود جلب کرده و در عین حال توانسته بازیکنان جدیدی را نیز جذب کند. ما از حمایت و تشویق طرفداران پرشور Teenage Mutant Ninja Turtles از زمان راه اندازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge سپاسگزاریم. ما مشتاقانه منتظر بازیکنان هستیم که تخم‌های عید پاک را که در بازی پنهان کرده‌ایم پیدا کنند و ترکیب‌های مختلف را اجرا کنند.”

TMNT: بازی Shredder's Revenge Ninja Turtles برای فروش

TMNT: Shredder’s Revenge را می توان در حالت چند نفره تجربه کرد

در بازی Teenage Mutant Ninja Turtles می توانید شخصیت های لئوناردو، مایکل آنجلو، دوناتلو و رافائل را در شرایطی ببینید که با هم و با کمک استاد اسپلینتر، آوریل اونیل و کیسی جونز وارد نبرد با شردر و طایفه پا. علاوه بر دشمنان اصلی لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان، باید با باس‌هایی از جمله بی‌باپ، راک‌استدی و رت کینگ نیز مبارزه کنید.

حالت داستانی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge دارای چالش ها و کلکسیون های مختلفی است که به شما اجازه می دهد شخصیت خود را ارتقا دهید. همچنین می‌توانید از حالت آرکید برای تجربه بازی مذکور در شرایطی مانند زندگی محدود و کمبود پست‌های بازرسی استفاده کنید. علاوه بر بازی تک نفره، طرفداران می توانند TMNT: Shredder’s Revenge را به صورت آنلاین و محلی با حداکثر 6 نفر بازی کنند.

در حال حاضر مشخص نیست که Tribute Games و Dotemu چه برنامه ای برای آینده بازی Teenage Mutant Ninja Turtles دارند. با توجه به نقدهای مثبت این اثر، ممکن است بسته اضافی برای آن منتشر شود و یا سازندگان شروع به ساخت دنباله آن کنند.

نظر شما در مورد ارقام فروش TMNT: Shredder’s Revenge چیست؟ آیا این اثر را تجربه کرده اید؟ فکر می کنید دنباله بازی TMNT چقدر موفق خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt