منو سایت

آخرین راز پنهان Witcher 3 هفت سال بعد فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آخرین راز پنهان Witcher 3 هفت سال بعد فاش شد

جهان از بازی The Witcher 3 پر از رازهای پنهان و رازهای مختلف است. از نیچه در بازی گرفته تا افسانه های محلی، ده ها راز Witcher 3 توسط طرفداران فاش شده است. یوتیوبر اخیرا ادعا کرده است که آخرین راز بازی Witcher 3 را فاش کرده است و بیش از هفت سال طول کشید تا آن را کشف کند. اگرچه این مرد آن را آخرین راز بازی نامید. اما فیلیپ وبر، طراح صحنه بازی، گفت زمان کمی تا فاش شدن همه رازها باقی مانده است.

زیرا آخرین راز Witcher 3 بسته الحاقی Blood and Wine است. پیشنهاد می کنیم قبل از خواندن بازی را دانلود و تجربه کنید تا داستان برایتان لو نرود. اگر شما هم جزو افرادی هستید که بازی را تمام کرده اید، پس با پارسی گیم همراه باشید.

Secret Witcher 3 Investigation Witcher 3

The Seven Years’ Secret The Witcher 3

اگر نگاه دقیق‌تری به بسته الحاقی Witcher 3 Blood and Wine بیندازید، Vivienne زنی جذاب است که شبیه یک پرنده است. نام این پرنده نیز پری شاهرخ یا اوریوله است. گرالت می تواند به او در طلسم کمک کند و یکی از راه های بی اعتبار کردن آن انتقال طلسم به تخم پرنده است. مشکل این روش این است که در این حالت ویویان مانند پری شاهرخ زندگی خواهد کرد و در نتیجه هفت سال عمر خواهد کرد.

فیلیپ وبر، طراح صحنه ویچر، برای کمک به اوکراین، یک برنامه زنده پخش کرد و طرفداران از او سوال جالبی پرسیدند. یکی از طرفداران گفت راز جدید Witcher 3 کجاست؟ او پاسخ داد که باید به جزیره اسکلیج بروید و به یک مکان دور بروید که بازیکنان کمتری در آن سفر کرده اند. فیلیپ وبر منظورش این بود که باید زمان زیادی را در بازی بگذراند و منظورش مسافت نبود.

بازیکنی به نام xLetalis توانست گذر زمان را از طریق کدهای کنسول سرعت ببخشد و به هفت سال آینده برود تا سرنوشت ویویان را ببیند. او می بیند که ویوین جان خود را از دست داد و در مسافرخانه ای در اسکلیج به زمین افتاد. با این حساب داستان این شخصیت نیز به پایان می رسد و سازنده از ابتدا به این قسمت فکر کرده است.

YouTuber می نویسد که آخرین برنامه Witcher 3 ناتمام به نظر می رسد. زیرا پس از افتادن این قهرمان بر روی زمین، همچنان می توان به او سلام کرد. مرگ این قهرمان هم کمی عجیب است. اما پرداختن به چنین جزئیاتی در بازی های ویدیویی کمتر دیده می شود و معمولا شخصیت هایی که نمی توانند بازی کنند، عمق زیادی پیدا نمی کنند.

یک جادوگر جدید ایجاد کنید

فیلیپ وبر در صفحه توئیتر خود نوشت که کشف راز هفتگی Witcher 3 در 7 سال حسی شاعرانه دارد و او باور ندارد که این راز دقیقاً هفت سال پس از انتشار Witcher 3 فاش شود. وبر در حال حاضر رهبری این راز را بر عهده دارد. مراحل بازی جدید Witcher که با موتور Unreal 5 ساخته خواهد شد و همچنین گفت که هنوز رازهای زیادی وجود دارد که باید فاش شود.

منبع: GameSpot