آخرین به روز رسانی نهایی Street Fighter 5 فیلترهای گرافیکی، تغییرات تعادل را اضافه می کند

آخرین به روز رسانی نهایی Street Fighter 5 فیلترهای گرافیکی، تغییرات تعادل را اضافه می کند

آخرین به روز رسانی نهایی Street Fighter 5 فیلترهای گرافیکی، تغییرات تعادل را اضافه می کند

Capcom پشتیبانی خود از Street Fighter V: Champion Edition 2016 را با آخرین به‌روزرسانی عظیم تکمیل می‌کند. Street Fighter V که رسماً به‌روزرسانی نهایی نامیده می‌شود، دارای طیف وسیعی از گزینه‌های گرافیکی، تیم‌های جدید و مهم‌تر از همه، تغییرات تعادلی مختلف است.

تغییرات آرایشی جدید Street Fighter V بیشتر به حالت های آفلاین محدود شده است. دو فیلتر صفحه نمایش جدید در حال حاضر در دسترس هستند، که به بازی سبک سایه دار یا پیکسلی می دهد، هرچند که دومی دیدن آنچه را که در بازی می گذرد بسیار سخت تر می کند. بازیکنان همچنین می‌توانند تمام 45 شخصیت Street Fighter V را با رنگ‌های جدید کت و شلواری که می‌توان با Fight Money، ارز اصلی بازی، خریداری کرد، سفارشی کرد. با این حال، رنگ ها نیز پس از مسابقات رویداد Capcom Pro Tour به صورت رایگان منتشر می شوند و هر رنگ پس از اتمام رایگان خواهد بود.

برای تماشای فیلم ها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های خود به خاطر بسپارید؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای تماشای این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: تریلر به‌روزرسانی Street Fighter V – مارس 2022

Capcom همچنین ریمیکس هایی از تم ها را برای هر شخصیت اضافه شده به Street Fighter V در این فصل اضافه کرده است. بازیکنان می توانند این ریمیکس ها را به عنوان جنگ های پس زمینه در بازی تنظیم کنند.

هر کسی که فقط به شخصیت های خود علاقه مند است باید لیست قابل توجه تغییرات Street Fighter V را مطالعه کند. اگرچه به روز رسانی نهایی بازی تعداد کمی از تغییرات کلی را اضافه کرد، اما هر شخصیت نیز تنظیمات خاص خود را دریافت کرد. مشخص نیست که این تغییرات چه تاثیری بر هدف بازی خواهد داشت، اما هرکسی که شخصیت‌های درون و بیرون آن‌ها را بشناسد مطمئنا متوجه تفاوت خواهد شد.

با انتشار آخرین بروزرسانی Street Fighter V، Capcom احتمالاً توجه خود را به Street Fighter 6 معطوف خواهد کرد. بازی تا حد زیادی یک راز است، اما یک چیز مسلم است: Ryu گسترده تر از همیشه است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.