منو سایت

آثار جدید Atlus در کنسرت Persona Super Live نمایش داده نخواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
آثار جدید Atlus در کنسرت Persona Super Live نمایش داده نخواهند شد

بر اساس آخرین اخبار بازی، آثار جدید Atlus که با سری بازی های Megami Tensei و Persona شناخته می شود، در رویداد Persona Super Live Concert نمایش داده نمی شوند.

رویداد Persona Super Live Concert در 8 و 9 اکتبر (16 و 17 اکتبر) برگزار می شود. بسیاری از علاقه مندان به آثار Atlus امیدوارند در این رویداد شاهد رونمایی از بازی های جدید باشند. به این دلیل که Atlus تاکنون چندین بازی از جمله Persona 5، Persona 5 Royal، Persona Q: Shadow: Shadow of the Labyrinth و Persona 5 Strikers را در قالب کنسرت های سری Persona معرفی کرده است. اما این روند امسال در رویداد Persona Super Live Concert کنار گذاشته شد.

در بیانیه ای که در وب سایت رسمی سری Persona منتشر شد، Atlus تایید کرد که “هیچ برنامه ای برای معرفی بازی های جدید” در این رویداد وجود ندارد. این بدون شک بسیاری از طرفداران را ناامید خواهد کرد. از آنجایی که کنسرت های Persona معمولاً دارای اخبار مهمی هستند، بسیاری بر این باورند که رویداد Persona Super Live Concert فرصت مناسبی برای Atlus خواهد بود تا با رونمایی از یک اثر جدید برنامه های خود را برای بیست و پنجمین سالگرد سری Persona به پایان برساند.

کارهای جدید سری Persona شرکت Atlus

اثر جدید سری Persona هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است

اگرچه ساخت Persona 6 به طور رسمی تایید شده است، اما Atlus هنوز این کار را اعلام نکرده است. علاوه بر این، شایعاتی در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه نسخه جداگانه ای از Persona 5 با محوریت شخصیت گورو آکچی در حال توسعه است. در حال حاضر مشخص نیست اطلس چه زمانی و چگونه پروژه های آینده خود را معرفی خواهد کرد. اما می توان مطمئن بود که این امر در قالب رویداد Persona Super Live Concert به نتیجه نخواهد رسید.

نظر شما در مورد عدم معرفی بازی های جدید Atlus در کنسرت Persona چیست؟ آیا این شما را ناامید می کند؟ فکر می کنید Atlus چه زمانی Persona 6 را عرضه می کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt