منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Zelda: Ocarina Of Time در میان اعضای تالار مشاهیر بازی های ویدیویی جهانی برای سال 2022

Zelda: Ocarina Of Time در میان اعضای تالار مشاهیر بازی های ویدیویی جهانی برای سال 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Zelda: Ocarina Of Time در میان اعضای تالار مشاهیر بازی های ویدیویی جهانی برای سال 2022

جدیدترین اعضای تالار مشاهیر بازی های ویدیویی امسال، چهارگانه ای از عناوین تأثیرگذار هستند. ام‌اس. Pac-Man، Dance Dance Revolution، The Legend of Zelda: Ocarina of Time و Sid Meier’s Civilization در کنار دیگر بازی های تاثیرگذار تاریخ در تالار مشاهیر موزه ملی بازی استرانگ قرار خواهند گرفت.

منتخب امسال Assassin’s Creed، Candy Crush Saga، Minesweeper، NBA Jam، PaRappa the Rapper، Resident Evil، Rogue و Words with Friends را شکست داد تا بالاترین افتخارات را دریافت کند و صنعت بازی های ویدیویی، فرهنگ عامه و جامعه را در کل تحت تاثیر قرار دهد.

شرکت کنندگان در تالار مشاهیر بازی های ویدیویی در سال 2022
شرکت کنندگان در تالار مشاهیر بازی های ویدیویی در سال 2022

برای خانم پک من، گیم‌پلی پیچیده‌تر و چالش‌برانگیز او، همراه با شخصیت عنوانی که دوباره فکر می‌کند، او را به یکی از پنج بازی پرفروش تمام دوران تبدیل کرده و به اعضای قبلی Pac-Man، Space Invaders و Street Fighter II می‌پیوندد. . از آنجایی که این شخصیت در نسخه های اخیر جایگزین شده است – احتمالاً به دلیل یک مشکل قانونی – معرفی آن راهی عالی برای ارج نهادن به میراث او است.

تسلط Dance Dance Revolution بر بازی‌های آرکید با گیم‌پلی سریع آن باعث شد که در سال 1998 به یک موفقیت جهانی تبدیل شود، در حالی که Sid Meier’s Civilization پس از انتشار در سال 1991 به سرعت به استاندارد طلایی برای بازی‌های شبیه‌سازی و استراتژی تبدیل شد.

در نهایت، The Legend of Zelda نه تنها یکی از بهترین بازی‌های Zelda در تمام دوران‌ها در نظر گرفته می‌شود – اگرچه Stone Cold Steve Austin ممکن است مخالف باشد – بلکه دنیای سه بعدی، نبرد روان و پازل‌های پیچیده آن الهام‌بخش نسل‌های بازی است.

تالار مشاهیر بازی های ویدیویی جهان در موزه استرانگ در سال 2015 تاسیس شد و هر سال بازی های جدیدی را به تالار مشاهیر خود اضافه می کند. سال گذشته، Animal Crossing، StarCraft، Carmen Sandiego کجاست؟ و Microsoft Flight Simulator برای مشارکت در بازی ها.

اگر تا به حال به روچستر، نیویورک رفته‌اید، می‌توانید بازی‌ها را ببینید و از تاریخچه آن‌ها مطلع شوید، زیرا آنها برای همیشه در طبقه دوم موزه استرانگ قابل مشاهده خواهند بود.