منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Zelda: Breath Of The Wild 2 Speculation نور امیدی را برای سوییچ پرو فراهم می کند

Zelda: Breath Of The Wild 2 Speculation نور امیدی را برای سوییچ پرو فراهم می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Zelda: Breath Of The Wild 2 Speculation نور امیدی را برای سوییچ پرو فراهم می کند

Zelda: Breath Of The Wild 2 Speculation نور امیدی را برای سوییچ پرو فراهم می کند

برخی از کارشناسان فناوری بازی معتقدند که تصاویر اخیر از گیم پلی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 ممکن است برای سخت افزار Nintendo Switch خیلی خوب به نظر برسد.

در قسمتی از Digital Foundry Weekly – که به طور منظم اطلاعات فنی اطلاعاتی را در مورد عملکرد بازی های ویدیویی در سیستم های مختلف ارائه می دهد – و توسط GamesRadar مشاهده شد، اعضای DF، Richard Lidbetter، John Lineman و Alex Batalia آخرین تریلر نینتندو Breath of the Wild را تحلیل کردند.

فراتر از نگاهی دقیق به اینکه چگونه بازی از فناوری‌های مختلف استفاده می‌کند تا بازی را زنده‌تر و واضح‌تر از نسخه قبلی خود کند، این گروه شروع به تردید کردند که آیا Nintendo Switch در حال حاضر می‌تواند گرافیک بهبود یافته را مدیریت کند یا خیر.

همانطور که Batalia اشاره می‌کند، ابرهای حجیم سوییچ به ندرت دیده می‌شوند، و آنتی‌الیزینگ کامل – چیزی که حتی Xbox Series X هم با آن دست و پنجه نرم می‌کند – همچنین نشان می‌دهد که فیلم‌های دنباله‌دار می‌توانند روی نسخه قدرتمندتری از کنسول هیبریدی نینتندو اجرا شوند.

همانطور که گروه اشاره کرد، ممکن است نینتندو به سادگی گیم پلی بازی را به بهترین شکل برای این تریلر خاص به تصویر بکشد، اگرچه این شرکت به ندرت این کار را انجام می دهد و ترجیح می دهد نمایش دقیقی از نحوه اجرای بازی هایش بر روی سخت افزار واقعی را در سوییچ نشان دهد. .

“من از این که بازی درباره چه چیزی است تعجب نمی کنم. به طور کلی، من فکر می کنم که از آنجایی که اکنون به تعویق افتاده است، فکر می کنم معادل چیزی باشد که با Breath of the Wild دیدیم، جایی که هم قدیمی و هم جدید را شروع می کند. بازی در Wii U و Switch.

در حال حاضر، نینتندو سوییچ تنها به عنوان یک مدل دستی، نسخه هیبریدی ساده آن و مدل OLED که دارای صفحه نمایش بهبود یافته و چندین به روز رسانی کیفیت زندگی است، در دسترس است. Breath of the Wild 2 نیز اخیراً به بهار 2023 موکول شد و طرفداران در حال حاضر حدس می‌زنند که نینتندو می‌تواند از دنباله آن به‌عنوان عنوان شروع کنسول سوییچ پرو استفاده کند.

در طول سال‌ها، گزارش‌های زیادی در مورد وجود این کنسول منتشر شده است، از جمله گزارشی مبنی بر اینکه قرار بود سال گذشته در E3 رونمایی شود. با این حال، احتمالاً به دلیل ادامه کمبود جهانی نیمه هادی ها، این اتفاق نیفتاد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، ویدیویی را با خلاصه‌ای از تریلر Breath of the Wild 2 GameSpot و راهنمای پیش‌سفارش Breath of the Wild 2 تماشا کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.