منو سایت

YouTuber Ali-A به سری آیکون Fortnite پیوست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
YouTuber Ali-A به سری آیکون Fortnite پیوست

در ادامه سری Fortnite Icon، تازه از پوسته Chica هفته گذشته، پوسته جدید Ali-A عرضه می شود. اپیک گیمز به اضافه کردن پوسته‌هایی ادامه می‌دهد که افراد واقعی بازی را به تصویر می‌کشند یا از آنها الهام گرفته‌اند، با پیشنهادهایی مانند اسنوبردباز المپیکی، کلوئی کیم، پوست خود را دریافت می‌کند یا قبیله Wu-Tang بسته‌های Wu Wear خود را در فروشگاه کالا دریافت می‌کند. YouTuber مستقر در بریتانیا، Ali-A، آخرین مورد اضافه شده به این محدوده است، با سال ها کار در صحنه محتوای Fortnite که با اضافه شدن آن به بازی به اوج خود رسید.

Epic از سری نمادهای Fortnite و همچنین رقابت درون بازی و تجربه خلاقانه خود استفاده می کند تا حرفه پنج ساله خود را به نمایش بگذارد و جایگاه خود را به عنوان یکی از اعضای اصلی فضای تولید محتوای Fortnite تقویت کند. از 19 مه ساعت 17:00 PT / 20:00 ET، طرفداران علی می توانند سری نمادهای او را از فروشگاه اقلام تحویل بگیرند. این مجموعه شامل تجهیزات Ali-A با هشت سبک مختلف، و همچنین گزینه‌های رنگ و نور زیاد، همراه با پشتی شخصی‌شده و گلایدر است که در لباس تعبیه شده است.

شرحی ارائه نشده است

همچنین یک Zero Build Duos Cup برگزار می‌شود که در آن بازیکنان برای برنده شدن پوست به رقابت می‌پردازند و یک تجربه خلاقانه که بخش‌هایی از حرفه Ali-A و تاریخچه Fortnite را نشان می‌دهد. یک ماموریت جدید برای از بین بردن 15 حریف در تجربه Ali-A نیز در طول مدت آزمایش در دسترس خواهد بود و قفل اسپری Ali-A Was Here را برای همه کسانی که آن را کامل می کنند باز می کند. برای سایر پوسته‌ها، فهرست ما از تمام پوسته‌های Marvel را که در حال حاضر در Fortnite هستند، بررسی کنید، یا نحوه باز کردن پوسته Splash Squadron را در اینجا بیاموزید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.