منو سایت

Xenoblade Chronicles 3 Nintendo Direct این هفته منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Xenoblade Chronicles 3 Nintendo Direct این هفته منتشر می شود

Xenoblade Chronicles 3 Nintendo Direct این هفته منتشر می شود

نینتندو برنامه های خود را برای برگزاری یک جلسه توجیهی در مورد نینتندو دایرکت در این هفته تایید کرده است، اما این رویدادی نیست که برخی آن را می خواستند یا انتظار داشتند. این شرکت در Xenoblade Chronicles 3 در روز چهارشنبه، 22 ژوئن، یک جلسه توجیهی برگزار خواهد کرد که فقط بر روی این بازی و این بازی متمرکز است.

شایعه شده است که یک نینتندو دایرکت دیگر در 29 ژوئن وجود خواهد داشت که بسیاری امیدوارند ویترین سنتی بزرگ تابستانی نینتندو باشد، اما در حال حاضر این فقط حدس و گمان است. خبرنگار جف برگشت از سایت خواهر GameSpot Giant Bomb گفت که نینتندو امسال میزبان تعدادی رویداد تابستانی خواهد بود، و رویدادهای بیشتری در ماه ژوئن برگزار می شود، بنابراین طرفدارانی که امیدوارند رویداد بزرگتر Not-E3 هنوز هم بتوانند آن را دریافت کنند.

در مورد آنچه در نینتندو دایرکت این هفته انتظار می رود، بینندگان می توانند مشتاقانه منتظر حدود 20 دقیقه اطلاعات در مورد Xenoblade Chronicles 3 برای نینتندو سوییچ باشند.

Xenoblade Chronicles 3 در ابتدا قرار بود در سپتامبر عرضه شود، قبل از اینکه نینتندو تاریخ انتشار را به 29 جولای منتقل کند. نینتندو نیز اخیرا تایید کرده است که نسخه ویژه این بازی از طریق فروشگاه My Nintendo در دسترس خواهد بود. این شامل آثار بسته بندی ویژه هنرمند Xenoblade Masatsugu Saito، و همچنین یک کتاب هنری 250 صفحه ای با جلد سخت و یک جعبه فولادی است.

Xenoblade Chronicles 3 در جریان نینتندو دایرکت در فوریه 2022 معرفی شد. این بازی شامل بازیگران کاملاً جدیدی از شخصیت‌ها، از جمله دو قهرمان اصلی نوآ و میو است. بازیکنان می توانند گروه شش نفره نوح را به اضافه شخصیت های دیگر در مسیر کنترل کنند.

یک تریلر جدید بخشی از پیش درآمد بازی را ایجاد می کند که در دنیای Aonios، “دنیای طبیعی عظیم و عالی” اتفاق می افتد. این ویدئو همچنین برخی از سیستم های مبارزه بازی را برجسته می کند. هر شخصیت ویژگی های خاص خود را دارد، بنابراین بازیکنان می توانند بر عنصر استراتژی تکیه کنند و برای هر جلسه یک تیم عالی جمع کنند.

همچنین یک سیستم جدید “ارتباط متقابل” وجود دارد که از طریق آن تیم هایی از زوج ها – نوح و میو، لانز و سنا، و جونی و تایون – می توانند گرد هم آیند تا یک فرم غول پیکر و قدرتمند به نام Ouroboros ایجاد کنند.

پیش‌سفارش Xenoblade Chronicles 3 اکنون باز است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.