منو سایت

XDefiant یوبی سافت دیگر یک بازی تام کلنسی نیست.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
XDefiant یوبی سافت دیگر یک بازی تام کلنسی نیست.

Tom Clancy’s XDefiant، بازی شوتر رایگان آینده یوبی سافت که با Call of Duty مقایسه می شود، دیگر Tom Clancy نامیده نمی شود. اکنون فقط XDefiant است.

دلیل این تغییر از این واقعیت ناشی می شود که یوبی سافت تصمیم گرفت “جناح هایی از بازی های خارج از دنیای تام کلنسی” را شامل شود. در حالی که گروه‌های اعلام‌شده قبلی از بازی‌هایی مانند Splinter Cell، Ghost Recon و The Division همچنان شامل خواهند شد، XDefiant به طور انحصاری شامل گروه‌های مجاور تام کلنسی از دیگر عناوین Ubisoft نخواهد بود.

در حال پخش: Tom Clancy’s XDEFIANT – تریلر رسمی رونمایی

در نتیجه، XDefiant یک لوگوی جدید دریافت کرد. پانک راک، لوگوی گرافیتی و مواد تبلیغاتی از زمان معرفی بازی در سال 2021 ناپدید شده‌اند و با لوگوی جدیدی جایگزین شده‌اند که ساده‌تر و مدرن‌تر توصیف می‌شود.

تغییر نام تجاری این بازی با یوبی سافت همراه شد و “جلسات داخلی” را به عنوان تیراندازی معرفی کرد که به بازیکنان عموم اجازه می دهد در جلسات آزمایشی با توسعه دهندگان شرکت کنند. این آزمایش ها با تعداد کمی از پخش کننده های رایانه شخصی آغاز می شود و در نهایت به پلتفرم های دیگر و شرکت کنندگان بیشتری گسترش می یابد.

هنر کلیدی جدید برای XDefiant یوبی سافت
هنر کلیدی جدید برای XDefiant یوبی سافت

یوبی سافت می گوید که از دوره آزمایشی بازی های بسته قبلی در سال گذشته چیزهای زیادی یاد گرفته است. کسانی که قبلاً برای این تست‌های XDefiant قبلی ثبت‌نام کرده‌اند، نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارند و به‌طور خودکار در استخر بازیکنان بالقوه برای جلسات داخلی آینده خواهند بود. جلسات آزمون طبق NDA خواهد بود.

در حالی که XDefiant دیگر یک بازی رسمی Tom Clancy نیست، یوبی‌سافت هنوز هم بازی‌های تیراندازی رایگان Tom Clancy را در قالب Ghost Recon Frontline و The Division Heartland دارد. تست بسته Ghost Recon Frontline مدت کوتاهی پس از اعلام بازی به مدت نامعلومی به تعویق افتاد و یوبی‌سافت اعلام کرد که به نفع بازی است که این تست را به تعویق بیاندازد تا “بهترین تجربه ممکن” ایجاد شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.